Disturbed kojarzą teraz wszyscy. Czy i kiedy zespół wystąpi w Polsce?

Piosenka "Sound of Silence" zyskała w ostatnich dniach ogromną popularność.
Piosenka "Sound of Silence" zyskała w ostatnich dniach ogromną popularność. Fot. screen z youtube.com/Disturbed
Zespół Disturbed, a w szczególności jego utwór "Sound of Silence", ostatnio stał się w Polsce popularny. Okoliczności nie są co prawda pozytywne, ale coraz więcej osób pyta o to, czy zespołu będzie można posłuchać w naszym kraju na żywo. Okazuje się, że tak i to być może dwa razy.


"Sound of Silence" już na zawsze będzie w Polsce kojarzony ze śmiercią Pawła Adamowicza. W czasie ostatniego tygodnia, piosenka zamieszczona na YouTube'ie zyskała ogromną ilość wyświetleń, a obrazki z gdańskiego Długiego Targu, gdzie marszowi mieszkańców miasta, składaniu zniczy i kwiatów towarzyszyła właśnie ta piosenka na zawsze zostaną w pamięci Polaków.

Od razu pojawiły się pytania o to, czy zespołu będzie można w Polsce posłuchać także na żywo,a jeśli tak to kiedy i gdzie. Okazuje się, że dotąd znany tylko fanom rocka zespół zagra w tym roku także u nas. Po trasie koncertowej w USA i Kanadzie, Disturbed przyjedzie do Europy. Zaraz po koncercie w Kijowie, zespół wystąpi na warszawskim Torwarze. Bilety na 20 czerwca można kupić tutaj. Ceny zaczynają się od 150 złotych.

Możliwe jednak, że to nie będzie jedyny występ zespołu Disturbed w Polsce. Pojawił się pomysł, aby zespół został zaproszony na sierpniowy festiwal Pol'and Rock. Na ten pomysł wpadł lider zespołu Mech.

"Zaproponowałem komu trzeba Disturbed na Pol'and'Rock". Wybije to obecnej władzy pokusę odwołania festiwalu z powodu... bez powodu – napisał na Facebooku Maciej Januszko.Jak na razie nie wiadmo, jak na ten pomysł zareagują organizatorzy festiwalu oraz sami muzycy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu