Pokazano nowy zwiastun od Patryka Vegi. "Kobiety Mafii 2" będą jeszcze bardziej w jego stylu

Katarzyna Warnke gra jedną z głównych ról w filmie "Kobiety Mafii 2" Patryka Vegi
Katarzyna Warnke gra jedną z głównych ról w filmie "Kobiety Mafii 2" Patryka Vegi Screen z YouTube / KinoSwiatPL
"Kobiety mafii 2" to sequel kinowego przeboju Patryka Vegi z zeszłego roku. Nowy film zapowiada się na wielkie widowisko z nagromadzeniem silnych postaci kobiecych, wybuchów, wulgaryzmów i suchych żartów. Na ekrany wchodzi w przyszłym miesiącu.


Już pierwszy trailer "Kobiet mafii 2" wywołał poruszenie w sieci. W nowym zwiastunie na pierwszy plan wysuwa się Katarzyna Warnke, która przechodzi wielką przemianę.

"O k*rwa ale kicz. To film dla umysłowej patologii. Nikt normalny na to nie pójdzie do kina", "Paździerz powraca", "Ale mi IQ spadło kiedy to zobaczyłem, masakra jakaś, kto to ogląda?" – to niektóre z komentarzy pod trailerem na YouTube.

O czym jest najnowszy film Patryka Vegi?
"Kobiety mafii 2" będą rozwijać wątki znane z części pierwszej. Film ponoć jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Akcja ma rozgrywać się wokół gangsterskiego życia i przemytu narkotyków. Toczyć się będzie na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroku, Kolumbii i Dubaju.

"Coraz bardziej rozkochuję się w kobiecych bohaterkach. Po pierwszej części aktorki weszły w swoje role jeszcze bardziej. To, co widzimy tutaj jest wyśrubowane na maksa!" – mówi reżyser w materiałach prasowych.

"Z każdym filmem przesuwam granicę coraz dalej. Dziewczyny żywiołowo na to reagują. Między innymi dzięki temu ich postaci są nietuzinkowe i oryginalne, a aktorki świetnie się w tym odnajdują i zostają 'kobietami mafii' nawet po powrocie do domu" – żartuje Patryk Vega.


Dodajmy, że premiera poprzedniego filmu Patryka Vegi była w grudniu zeszłego roku. Na "Kobiety mafii 2" nie trzeba czekać długo – wchodzą na ekrany polskich kin 22 lutego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...