Tyle wygrać! W tym konkursie młodzi projektanci mogą zgarnąć dyplom szkoły modowej, pieniądze i sławę

Selfie jurorek – bez niego nie byłoby porządnej imprezy
Selfie jurorek – bez niego nie byłoby porządnej imprezy Fot. mat. prasowe
Warszawski hotel Polonia Palace. To właśnie tutaj odbyło się spotkanie prasowe 10. edycji Fashion Designer Awards, podczas którego dowiedzieliśmy się, dlaczego osoby planujące swoją przyszłość w branży modowej, powinny śpieszyć się ze zgłoszeniami.


Owo wydarzenie, którego pomysłodawczynią i producentką jest Joanna Sokołowska-Pronobis, już od dekady rozpala emocje młodych projektantów mody. A skoro temat tegorocznej edycji brzmi "„Be Italian, Be Glamour", nic dziwnego, że atmosfera tegorocznej edycji będzie gorąca niczym południe Włoch w środku lata.

Wśród jurorów znajdą się m. in. Gosia Baczyńska, Dawid Woliński, Joanna Horodyńska, Macademian Girl oraz duety reprezentujące uznane polskie marki: Ilona Majer i Rafał Michalak (MMC Studio) i Zuzanna Wachowiak oraz Blanka Jordan (Bizuu).
Nie zabraknie też kochających modę i elegancję przedstawicielek świata filmu, na czele z Agnieszką Dygant i Marietą Żukowską.

Młode talenty będą walczyć nie tylko o czek na równowartość 20 000 zł, lecz również nagrody takie, jak 3,5-letnie stypendium na uczelni Via Moda (zakończone uzyskaniem dyplomu szkoły wyższej) i staże w atelier Gosi Baczyńskiej oraz Bizuu.

Do tego dochodzą wyjazdy na prestiżowe wydarzenia modowe, takie jak paryską imprezę Première Vision, czy też do Kijowa, gdzie zwycięzca tegorocznej edycji Fashion Designer Awards zaprezentuje się podczas tygodnia mody International Young Designers Contest.
Aha, marka Duplo postanowiła dodatkowo osłodzić życie zdolnym rodakom, tak więc do wygrania jest także wyjazd na włoskie targi mody White Milan.


Marzysz o wielkiej karierze? Zajrzyj koniecznie pod ten adres. Pamiętaj, że zgłoszenia do konkursu można przysyłać do 15 lutego 2019 r.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Przez dwa miesiące byłam streamerką gier. Oto, czego się nauczyłam
JANDA 0 0Kremy z kolagenem: nie bierz pierwszego lepszego. To skomplikowany składnik
dadHERO 0 0Prawie półtora miliona złotych na polską planszówkę. Skąd ten sukces gry "Beyond Humanity:Colonies"?
0 0Polskiej szkole przydaliby się tacy nauczyciele. "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" w teatrze
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Maska opadła". PiS szuka pieniędzy na swoje obietnice. Oto gdzie wszyscy za nie zapłacimy
0 0Zdrojewski "chlapnął" o jedno zdanie za dużo. PO odcięła się od jego słów