Błyszczący Hubert i śpiewająca Gessler czekają w TVN. Wiosenną ramówkę zapowiada szalone disco

Wiosenną ramówkę TVN zapowiada zwariowane disco.
Wiosenną ramówkę TVN zapowiada zwariowane disco. Fot. Materiały prasowe
Zapowiedź wiosennej ramówki TVN jest jak "Gorączka sobotniej nocy"... z lansem imprezy w strażackiej remizie. Jest swojsko, przaśnie i do oporu ze śpiewaną solówką Magdy Gessler. Trzeba przyznać, że twórcy polecieli naprawdę szeroko.


Błyszczące światła i śliskie garnitury podszyte głosami modulowanymi auto-tune'em w świecie rozświetlonym przez odbicia dyskotekowych kul. Wbrew pozorom to nie remake klipu "W aucie" z gościnnym udziałem Franka Kimono a zapowiedź wiosennej ramówki telewizji TVN – "Czekam w TVN".W spocie wizerunkowym możemy zobaczyć największe gwiazdy TVN, które śpiewają i tańczą w klimacie disco. Naprawdę czekaliście na taką wokalną solówkę Magdy Gessler czy widok Mateusza Gesslera czule obejmującego Michela Morana. W klipie nie mogło także zabraknąć króla TVN - Kuby Wojewódzkiego, rozciągającego się w wannie.

Na Facebooku TVN, gdy zamieszczono tam najnowszy spot, zaroiło się od komentarzy. "Ależ to tandetne", "Matko Boska! Nie da się na to patrzeć, a co dopiero słuchać" – piszą jedni. Inni są zachwyceni: "Rewelacja! Ależ trzeba mieć poczucie humoru i dystans do siebie".
Ramówka TVN
Jednym z nowych programów w wiosennej ramówce TVN będzie program "Starsza pani musi fiknąć". Gwiazdy-dzieci będą odpowiedzialne za organizację wycieczek do nowych miejsc dla swoich rodziców. Będzie dużo wspomnień, rodzice i dzieci zaskoczą się nieznanymi obliczami swoich najbliższych. Premiera show zaplanowana jest na kwiecień 2019.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...