To spotkanie może zmienić życie Michała Szpaka. Menadżer Lady Gagi zachwycony Polakiem

Menadżer Lady Gagi jest zachwycony charyzmą Michała Szpaka.
Menadżer Lady Gagi jest zachwycony charyzmą Michała Szpaka. Fot. Instagram / Lady Gaga / Michał Szpak
Duet z Lady Gagą byłby dla Michała Szpaka spełnieniem marzeń. Po spotkaniu polskiego wokalisty z menadżerem amerykańskiej supergwiazdy nadzieje na taką współpracę wcale nie muszą okazać się płonne.


Menadżer Lady Gagi gościł na koncercie Michała Szpaka w Chicago. Jak podaje "Fakt", członek agent Stefani Germanotty był zachwycony występem polskiego piosenkarza. – Był pod wrażeniem Michała, jego charyzmy scenicznej i głosu. Po koncercie zamienili kilka słów i okazuje się, że być może dojdzie do spotkania sztabu Michała ze sztabem Gagi – zdradza informator tabloidu.


Michał Szpak od zawsze zapewniał o swojej gotowości do zrobienia międzynarodowej kariery. Być może wkrótce rzeczywiście będzie miał okazję sprostać temu wyzwaniu. – Michał uwielbia Gagę i zawsze był jej fanem, na samą myśl o jakimkolwiek projekcie z nią jest niesamowicie podekscytowany – dodaje rozmówca "Faktu".

Michał Szpak od kilku edycji programu "The Voice of Poland" realizuje się jako juror i trener utalentowanych wokalnie amatorów. Obecnie wokalista przebywa na amerykańskim odcinku trasy koncertowej "Dreamer Tour", w ramach tournée wróci do Chicago 15 lutego 2019 roku.


Źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...