Jurek Owsiak nie wytrzymał po kłamstwie na Twitterze Beaty Mazurek. Dał jej 48 godzin na przeprosiny

Jerzy Owsiak dał rzeczniczce PiS Beacie Mazurek 48 godzin na przeprosiny za kłamstwo.
Jerzy Owsiak dał rzeczniczce PiS Beacie Mazurek 48 godzin na przeprosiny za kłamstwo. Fot. Jacek Marczewski / Agencja Gazeta
Jurek Owsiak prosi o natychmiastowe przeprosiny za kłamliwy mem, który na swoim twitterowym koncie opublikowała w czwartek wicemarszałek Sejmu i rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Szef WOŚP daje jej 48 godzin na sprostowanie i polubowne rozwiązanie sprawy.


"Internauci szybko porównali, jak mieszka 'bogacz'" J.Kaczyński i 'BIEDACY' z totalnej opozycji oraz środowisko, które ją wspiera. Proszę, porzućcie kłamstwa, insynuacje i złe emocje. Spierajmy się merytorycznie na programy, bo tego od nas oczekują Polacy" – napisała w czwartek na Twitterze Beata Mazurek.

Do wpisu dołączyła mema ze zdjęciem domu Jarosława Kaczyńskiego zestawionym z miejsca zamieszkania znanych Polaków, których nie lubi środowisko Prawa i Sprawiedliwości. Problem w tym, że budynek przedstawiony jako dom Jurka Owsiaka to ośrodek szkoleniowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Owsiak tam nie mieszka. Internauci szybko poinformowali o tym Mazurek, ale rzeczniczka PiS mema nie usunęła.

Na reakcję Jerzego Owsiaka nie trzeba było długo czekać. Szef WOŚP zwrócił się do rzecznik PiS bezpośrednio. "Ja, Jurek Owsiak, proszę o natychmiastowe przeprosiny za "namiot Jurka Owsiaka". Po prostu słowo 'przepraszam' - i odpuszczam! To prosty zabieg, który proszę uczynić na swoim Twitterze" – napisał na Facebooku.To nie wszystko. Dyrygent WOŚP prosi, żeby Mazurek powiadomiła go, jak tylko opublikuje na Twitterze przeprosiny. "Zobaczę–odpuszczę" – zapewnia Jerzy Owsiak.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...