Mordercza lalka zaatakuje ze zdwojoną siłą. Chucky wróci do kina i telewizji

2019 będzie rokiem Chucky'ego. Morderczą "laleczkę" zobaczymy w filmie i w serialu
2019 będzie rokiem Chucky'ego. Morderczą "laleczkę" zobaczymy w filmie i w serialu Kadr z filmu
Miłośnicy klasycznych horrorów mogą zacierać ręce. Ikoniczny antybohater powraca w podwójnej roli. Laleczka Chucky doczeka się w tym roku kolejnego filmu, ale i pierwszego serialu. Scenariusz napisze twórca serii – Don Mancini.


– Od dawna chciałem, żeby Chucky zadomowiła się w telewizji. I stacja SyFy idealnie się do tego nadaje. Serial będzie nowym, świeżym spojrzeniem na serię, pozwoli nam na opowiedzenie historii Chucky i pogłębienie jej psychologii dzięki telewizyjnemu formatowi. Jednocześnie, pozostaniemy wierni oryginałowi, który przeraża widzów od trzech dekad – mówił serwisowy "Deadline" Mancini. Na razie nie jest znana data premiery serialu.


Pierwszy film z lalką opętaną przez seryjnego mordercę wszedł na ekrany kin w 1988 roku. W tym roku zobaczymy jego remake. Nowa wersji "Laleczki Chucky" ma mieć premierę 17 czerwca. Niestety nie usłyszymy w niej głosu Brad Dourif, który dubbingował straszną kukłę we wszystkich siedmiu częściach. Przypomnijmy, że ostatni film "Cult of Chucky" pochodzi z 2017 roku.

Źródło: Deadline.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...