Tomasz Adamek po raz kolejny może się "pożegnać" z kibicami. Myśli o kolejnej walce

Tomasz Adamek może wystąpić na gali boksu w Katowicach.
Tomasz Adamek może wystąpić na gali boksu w Katowicach. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Tomasz Adamek może znowu pojawić się w ringu, by stoczyć swoją 60. walkę w karierze i pożegnać się z kibicami – podobno tym razem na dobre. Jak podaje Sport.pl, jest szansa, że "Góral" powalczy 6 kwietnia w Spodku podczas gali organizowanej przez Mateusza Borka.


Jedno wiemy na pewno – 6 kwietnia w katowickim Spodku odbędzie się gala boksu. Wydarzenie organizowane przez Mateusza Borka promowane jest szyldem "Ostatni taniec". Na plakacie informującym o gali MB Boxing Night można zobaczyć twarz Tomasza Adamka. Jak podaje Sport.pl, to sugestia, że pięściarz pojawi się w Katowicach, by stoczyć swoją ostatnią walkę w karierze.


Będzie pożegnanie?
Adamek po przegranej walce z Jarrellem Millerem po raz drugi w swojej karierze deklarował, że kończy swoją przygodę z boksem. Wygląda jednak na to, że "Góral" dał się skusić, by stanąć w ringu po raz kolejny. Mateusz Borek, szef stajni MB Promotions, w grudniu 2018 r. podkreślał dla "Przeglądu Sportowego", że przed Adamkiem 20-lecie kariery zawodowej. – Jest perspektywa stoczenia walki numer 60. Tomek odpowiedział: "Myślę". Okaże się, czy pożegna się w 8-rundowej walce ze średnim rywalem czy wejdzie na ring, aby powiedzieć "dziękuję" – wyjaśniał Borek.

Występ Adamka w Spodku to więc na razie znak zapytania. Wiadomo, że 6 kwietnia swoje umiejętności zaprezentują Damian Jonak, Adam Balski, Robert Parzęczewski oraz Mariusz Wach. 

źródło: Sport.pl, "Przegląd Sportowy"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...