Stan Borys trafił do szpitala. Muzyk jest w ciężkim stanie i walczy o życie

77-letni muzyk i wokalista Stan Borys jest w ciężkim stanie. Trafił do szpitala i walczy o życie.
77-letni muzyk i wokalista Stan Borys jest w ciężkim stanie. Trafił do szpitala i walczy o życie. Fot. Instagram / Stan Borys
Stan Borys trafił do szpitala. 77-letni muzyk i wokalista jest w ciężkim stanie. Lekarze podejrzewają udar. Muzyk kilka dni temu źle się poczuł. Miał silne bóle głowy. Na szczęście wtedy przebywał z nim znajomy, który powiadomił pogotowie.


Po szybkim telefonie do zaprzyjaźnionego lekarza Stana Borysa, który zalecił wezwanie pogotowia, wokalistę przewieziono do szpitala. Partnerka muzyka Anna Maleady, która przebywała w Nowym Jorku, natychmiast przyleciała do Warszawy i czuwa już przy łóżku Borysa.

Muzyk wiele godzin przebywał na OIOM-ie. Lekarze oceniają, że najważniejsze będą najbliższe dni. Borys nie stracił świadomości. – Wszystko wskazuje na to, że najgorsze mamy już za sobą – powiedziała Maleady reporterowi RMF FM.

Piosenkarz zasłabł dzień przed wylotem do USA. – Zimą zawsze tam koncertuje, teraz musieliśmy odwołać trzynaście planowanych koncertów w USA i Kanadzie dla tamtejszej Polonii – tłumaczy partnerka Stana Borysa. Ostatni album muzyka ukazał się w 2014 roku.


źródło: RMF FM
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...