Duda namierzony w hipermarkecie. Ukrainiec nagrał, jak prezydent robił zakupy

Andrzej Duda został namierzony podczas zakupów w Auchan w Krakowie. Nagrał go Ukrainiec i wrzucił nagranie na Facebooka.
Andrzej Duda został namierzony podczas zakupów w Auchan w Krakowie. Nagrał go Ukrainiec i wrzucił nagranie na Facebooka. Fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta
W mediach społecznościowych hitem stało się nagranie z prezydentem Andrzejem Dudą, który robi zakupy w hipermarkecie. Głowę państwa nagrał jeszcze przed świętami mieszkający w Polsce Ukrainiec, ale dopiero teraz film stał się popularny w Polsce. Wcześniej ogromną popularność zdobył na Ukrainie.


Jak podał portal Onet, scenka miała rozegrać się w krakowskim Auchan przy ul. Mackiewicza jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Film udostępniło już 47 tys. internautów. "Mój rodzony brat, który mieszka w Polsce, przesłał mi takie wideo" – napisał Ukrainiec, zaskoczony tym, że prezydent robi sam zakupy. Według Onetu na nagraniu widać jednak, że Andrzej Duda nie jest zupełnie sam - towarzyszą mu ochroniarze. Nagranie z pewnością jest autentyczne, gdyż skomentował je już na Twitterze prezydencki fotograf Jakub Szymczuk. "47 tysięcy udostępnień, ukraiński Facebook tuż przed świętami huczał. Polski Prezydent sam robi zakupy. W komentarzach pełen podziw, a pracujący w Polsce Ukrainiec (autor nagrania) zaskoczony ;)" – napisał.
Innym nagraniem z udziałem Andrzeja Dudy, które zrobiło furorę w internecie, był krótki film, na którym widzieliśmy prezydenta własnoręcznie albo nawet "własnonożnie" kręcącego na rowerze owocowy koktajl. Andrzej Duda zwiedzał w listopadzie stoiska laureatów Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP podczas Kongresu 590 w Jasionce koło Rzeszowa.

źródło: Onet
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...