48 top pracodawców. W tych firmach zatrudnienie to szansa na godziwe wynagrodzenie i atrakcyjne benefity

Na początku lutego tego roku odbyła się gala wieńcząca dziewiątą już edycję programu Top Employers Polska. Certyfikat przeznaczony dla najlepszych pracodawców otrzymało 48 działających w naszym kraju organizacji.
Na początku lutego tego roku odbyła się gala wieńcząca dziewiątą już edycję programu Top Employers Polska. Certyfikat przeznaczony dla najlepszych pracodawców otrzymało 48 działających w naszym kraju organizacji. Materiały prasowe
Pieniądze to nie wszystko. Nawet w pracy. Są ważne, ale dla wielu wysokość pensji na koncie to niejedyny miernik wartości pracodawcy. Liczą się też benefity, atmosfera pracy oraz perspektywa rozwoju. Ideałów nie ma, ale można powiedzieć, że firmy wyróżnione w konkursie Top Employers Polska 2018 są najbliżej ich osiągnięcia.


Na początku lutego tego roku odbyła się gala wieńcząca dziewiątą już edycję programu Top Employers Polska. Certyfikat przeznaczony dla najlepszych pracodawców otrzymało 48 działających w naszym kraju organizacji. Gościem specjalnym wydarzenia była znana dziennikarka i podróżniczka, Martyna Wojciechowska.

W jakich branżach zdaniem jurorów Instytutu Top Employers warto rozejrzeć się za pracą? Okazuje się, że wyróżnione przedsiębiorstwa działają głównie w rozwiniętych i ugruntowanych sektorach: bankowym, farmaceutycznym, telekomunikacyjnym czy tytoniowym. Poniżej lista laureatów ostatniej odsłony konkursu w kolejności alfabetycznej.
Certyfikat Top Employers jest potwierdzeniem, że firma na co dzień kieruje się przyjazną dla obecnych i przyszłych pracowników polityką zatrudnienia. W ocenie aplikujących do programu pracodawców stosowane są takie kryteria jak świadczenia podstawowe i dodatkowe, warunki pracy, rozwój kariery zawodowej, szkolenia oraz kultura organizacyjna.

Zdobycie certyfikatu uprawnia do posługiwania się tytułem Top Employers tylko przez rok, tak aby kandydaci zawsze mieli pewność, że aplikują do firmy oferującej atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dlatego liderzy rynku pracy co roku przystępują do badania – wśród tegorocznych laureatów aż 22 firmy biorą udział w badaniu co najmniej od pięciu lat.


Organizacją prestiżowego konkursu zajmuje się Instytut Top Employers, międzynarodowa firma certyfikująca warunki pracy w organizacjach na całym świecie. W ciągu 25 lat swojej działalności przyznała certyfikaty ponad 1300 przedsiębiorstwom w 113 krajach. Myślą przewodnią instytutu jest hasło ''Develop. Always''.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...