Wraca kultowa "Szansa na sukces". Wiadomo, gdzie odbędą się castingi do programu

"Szansa na sukces" 2019. Gdzie i kiedy odbędą się castingi do programu
"Szansa na sukces" 2019. Gdzie i kiedy odbędą się castingi do programu Fot. Screen z programu "Szansa na sukces" / TVP
Kto pamięta "Szansę na sukces"? Program na antenie TVP oglądały miliony Polaków, aż do kwietnia 2012 r., kiedy produkcja zniknęła z anteny. Teraz wiadomo, że powstaną nowe odcinki. Gdzie i kiedy odbędą się castingi do "Szansy na sukces"? Podajemy miejsca i dokładne daty.


"Szansa na sukces" zniknęła z anteny TVP po tym, jak prowadzący Wojciech Mann ogłosił, że odchodzi. Po prawie siedmioletniej przerwie znowu będzie można oglądać kultowy program. Szczegółowe informacje na temat castingów do nowej "Szansy na sukces" podał portal plejada.pl.

Szansa na sukces – gdzie i kiedy castingi do programu?
16 lutego - Warszawa (ul. Woronicza 17, siedziba TVP - sala projekcyjna w bloku F)
17 lutego - Białystok (ul. świętego Rocha 14, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury)
24 lutego - Gdańsk (ul.Powstańców Warszawskich 25, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu)
24 lutego - Katowice (ul. Grażyńskiego 47, Miejski Dom Kultury "Koszutka")

Laureaci siedmiu odcinków programu mają wziąć udział w specjalnym koncercie w Opolu. Dotychczas nie podano, kto tym razem będzie prowadzącym programu.

Zasady programu
Dla tych, którzy nie pamiętają warto przypomnieć, że w "Szansie na sukces" amatorzy śpiewali piosenki znanych wykonawców, którzy byli jurorami danego odcinka. Uczestnik miał do wyboru podkład muzyczny z linią melodyczną lub bez niej.

Nagrodą dla zwycięzcy była możliwość zaśpiewania piosenki z artystą oraz coroczny występ wszystkich finalistów w Sali Kongresowej w Warszawie. Zwycięzcy dorocznego finału mieli prawo wystąpić w Koncercie Debiutów podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...