"Solidarność z Ogórek na antenie TVP". W trakcie programu wręczono jej kwiaty, były też brawa

Goście programu "Studio Polska" w TVP Info nagrodzili Magdalenę Ogórek kwiatami i oklaskami.
Goście programu "Studio Polska" w TVP Info nagrodzili Magdalenę Ogórek kwiatami i oklaskami. Fot. Screen z TVP za Twitter.com/homo_polonicus
– Chciałam przede wszystkim podziękować z całe morze wsparcia, jakie od państwa otrzymałam – powiedziała w sobotę na antenie TVP Info Magdalena Ogórek. Nie odniosła się do zeszłotygodniowego zdarzenia przed siedzibą telewizji. Za to goście zgromadzeni w "Studiu Polska" w trakcie programu wręczyli jej kwiaty i bili brawa.


– Niech pani pozostanie taką, jaka pani jest. Duża wiedza, duża kultura i duży humor – powiedział jeden z sympatyków Ogórek na antenie TVP. I dodał: – Małpa może panią opluć, małpa może panią kopnąć, ale małpa nie może pani obrazić, bo jest tylko małpą.

Publiczność w ten sposób wsparła dziennikarkę TVP, która została słownie zaatakowana tydzień temu przed siedzibą telewizji. "Kłamczucha", "wstyd" i "zatrudnijcie dziennikarzy" – krzyczano w stronę Ogórek .W rozmowie z naTemat protestujący przed siedzibą stacji opowiadali o zaistniałej sytuacji.

Od tragicznej śmierci Pawła Adamowicza przed TVP spotykają się ludzie, którzy manifestują swój sprzeciw wobec "propagandy TVP". Na kartkach wypisali hasła: "Stop mowie nienawiści"; "Media publiczne, nie partyjne"; "TVP łże"; Żądamy stabilnego finansowania mediów publicznych"; "Nie dla kosztownych kontraktów gwiazdorskich"; "Żądamy odpolitycznienia mediów publicznych".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...