Brazylijska senator rozdrażniła strojem na zaprzysiężeniu. Teraz dostaje hejterskie wiadomości

Ana Paula da Silva pojawiła się w brazylijskim Senacie w skąpym stroju, czym zwróciła na siebie uwagę internautów na całym świecie.
Ana Paula da Silva pojawiła się w brazylijskim Senacie w skąpym stroju, czym zwróciła na siebie uwagę internautów na całym świecie. Fot. Instagram / deputadapaulinha
Ana Paula da Silva to nowa brazylijska senator, która trafiła na czołówki serwisów plotkarskich na całym świecie. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego stroju, który byłby właściwy na zdecydowanie bardziej nieformalne okazje.


Ana Paula da Silva zdobyła mandat senatora ze stanu Santa Catarina. Przed kilkoma dniami podczas inauguracji Senatu miało miejsce zaprzysiężenie nowych deputowanych. Da Silva, która ma 43 lata, postawiła na krwistą czerwień. Nie byłoby to zapewne wielkim problemem, gdyby nie nad wyraz głęboki dekolt, który przykuł uwagę internautów na całym świecie. Portal independent.ie, który opisał sprawę, zwraca uwagę na fakt, że komentujący nie są jednoznaczni w swoich ocenach. Ci bardziej pruderyjni argumentują, że strój był nieodpowiedni, a nawet szokujący. Zarzucają też, iż byłby w sam raz w filmach dla dorosłych. Inni twierdzą, że ubiór Da Silvy nie ma znaczenia.

Sama senator zdaje się nie przejmować krytyką. Twierdzi, że będzie nosiła to, co chce. Ujawniła, że dostaje hejterskie wiadomości. Autorów najbardziej agresywnych treści zamierza pozywać do sądu. Uzyskane w ten sposób odszkodowanie chce przeznaczyć na organizacje charytatywne, które wspierają kobiety doznające przemocy.

źródło: Independent.ie
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...