"Artur też zalicza dziwne szmaty". Kuba Wojewódzki z ostrą ripostą do zaczepki Sary Boruc...

Kuba Wojewódzki z mocną ripostą po komentarzu Sary Boruc.
Kuba Wojewódzki z mocną ripostą po komentarzu Sary Boruc. Fot. Instagram / Kuba Wojewódzki / Sara Boruc
Sara Boruc na pewno nie spodziewała się takiej odpowiedzi ze strony Kuby Wojewódzkiego. Wystarczyło skomentować zdjęcie króla TVN-u, a rykoszetem oberwał jej mąż Artur.


Na Instagramie Kuby Wojewódzkiego ostatnio pojawiło się kilka zdjęć z przeszłości kontrowersyjnego dziennikarza. Obok fotografii z planu starego "Idola" i teleturnieju "Pół żartem, pół serial" pojawiła się również ta, na której widać gwiazdę TVN-u w wersji porucznik Sławomir Borewicz.


Zdjęcie Wojewódzkiego w długim prochowcu i dużych okularach w cienkich oprawkach skomentowała Sara Boruc. "Stylowo" – napisała piosenkarka, na pewno nie spodziewając się takiej riposty Kuby.
"Artur też czasami zalicza dziwne szmaty" – odpowiedział Wojewódzki, wywołując postać byłego bramkarza reprezentacji Polski, najprawdopodobniej nawiązując do pamiętnych kiksów sportowca. Takich, jak choćby ten z meczu eliminacji MŚ 2010 z Irlandią Północną:


Sara Boruc odpowiedziała na kąśliwy komentarz Kuby Wojewódzkiego wyjaśniając, że po prostu chciała pochwalić starą stylówkę króla TVN. "Ale ja komplementuję, a ty mi tu na męża najeżdżasz" – napisała.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...