Jak wygrać marketing w wyszukiwarkach w 2019? Już niedługo IAB HowTo: win SEARCH

Jak skutecznie łączyć płatną reklamę w wyszukiwarce z działaniami SEO i content marketingiem? Jak przygotowywać kampanie Google Ads w dobie Voice Search?  Jak wykorzystać narzędzia monitoringu internetu do wsparcia działań SEO oraz jak sprawdzić, czego naprawdę szukają w Google Twoi potencjalni klienci?


O tym podczas konferencji IAB HowTo win SEARCH in 2019 opowiedzą najlepsi branżowi eksperci, m.in. Stacey MacNaught i Michał Sadowski. Trzecia edycja wydarzenia obowiązkowego dla wszystkich odpowiedzialnych w swoich firmach za marketing w wyszukiwarkach już 4 kwietnia w Warszawie!


Podczas IAB HowTo win SEARCH in 2019 otrzymasz wielką dawkę eksperckiej wiedzy, dobrych praktyk, najnowszych rozwiązań oraz inspirujących case studies z zakresu marketingu w wyszukiwarkach.

Dowiesz się, w jaki sposób za pomocą Google Ads dokonać analizy odbiorców i zwiększyć sprzedaż w poszczególnych kanałach, jak zdefiniować insighty i przełożyć je na działania w GDN czy YouTubie, jak przygotowywać kampanie w dobie Voice Search oraz jak wykonywać audyt działań PPC, by zwiększać ich efektywność.

Eksperci pokażą również, jak budować wzrosty widoczności i ruchu na stronie www, jak wykorzystać narzędzia monitoringu internetu oraz siłę contentu do wsparcia działań SEO. Zaprezentują case studies takich marek jak: doz.pl, Oknoplast czy Shoper, a także przedstawią przykłady rozwiązań do wdrożenia od zaraz.


– Przed nami trzecia edycja eventu IAB HowTo win SEARCH, przy czym dwie poprzednie okazały się dużym sukcesem i zostały wysoko ocenione przez uczestników. Równocześnie przekazali nam oni ciekawe spostrzeżenia dotyczące tematów, które chcieliby, aby zostały zaprezentowane w trakcie kolejnych edycji. W odpowiedzi na te spostrzeżenia, obok prezentacji merytorycznych pokazujących teoretyczny aspekt marketingu w Google, zaprezentowanych zostanie jeszcze więcej case studies poruszających szerokie spektrum zagadnień SEM – mówi Łukasz Iwanek, właściciel, Internetica, przedstawiciel Rady Programowej IAB HowTo SEARCH

Gwarancją wysokiego poziomu merytorycznego wydarzenia jest starannie dobrane grono prelegentów z Michałem Sadowskim (Brand24) oraz Stacey MacNaugth (ekspert SEM) na czele. Wśród występujących podczas konferencji ekspertów znajdą się także: Krzysztof Marzec (DevaGroup), Tomasz Starzyński (Up&More), Adam Cieśla (Sempai) Łukasz Chwiszczuk (MediaGroup), Justyna Pruszyńska (Bluerank), Łukasz Walczuk (DOZ.PL), Łukasz Iwanek (Internetica), Piotr Guziur (Marketing Online), Krzysztof Zach (Semahead), Adrian Kornacki (MullenLowe MediaHub).

Konferencja adresowana jest do wszystkich odpowiedzialnych za działania SEO, PPC i content marketingowe w swojej firmie, którzy szukają rozwiązań, inspiracji i kontaktów w branży reklamowej,

Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu IAB HowTo – wydarzeń inicjowanych przez członków grup roboczych działających przy IAB Polska. Ich celem jest chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, prezentacja najnowszych i najlepszych praktyk przez ekspertów, którzy na co dzień zajmują się zagadnieniami z zakresu reklamy internetowej. Konferencja jest objęta akredytacją DIMAQ. Oznacza to, że uczestnicząc w IAB HowTo, posiadacze certyfikatu otrzymują 20 punktów recertyfikacyjnych.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz tutaj.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy.[/b] Prezydent nie będzie zadowolony

Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy. Prezydent nie będzie zadowolony

Anna RydekAnna Rydek

W chwili, gdy pierwszy szok wywołany dokumentem braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" zaczyna mijać, czas włączyć racjonalne myślenie i poszukać odpowiedzi na pytanie: kim jest i jak działa pedofil? Do odpowiedzi posłuży mi doświadczenie własne, jako ofiary pedofila, oraz ludzi, których spotkałam w toku swojego procesu terapeutycznego. Który to proces – dodam, prawdopodobnie nigdy się tak naprawdę nie skończy, a w każdym razie nie zlikwiduje całkowicie objawów i nie cofnie...

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. [b]Zełenski rozważa referendum ws. Rosji

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. Zełenski rozważa referendum ws. Rosji