X-Men znowu powracają. W zwiastunie "Dark Phoenix" pojawił się... olbrzymi spoiler

"Dark Phoenix" skupi się na Jean Grey
"Dark Phoenix" skupi się na Jean Grey Fot. Kadr z ze zwiastunu / YouTube
"Dark Phoenix" w kinach już w czerwcu, a fani X-Menów mogą już cieszyć się zwiastunem. Jednak zdradzono w nim nie tylko to, że Jean Grey rośnie w siłę, ale również śmierć jednego z kluczowych bohaterów.


Łatwo pogubić się w filmowym świecie X-Menów. Filmów o obdarzonych nadludzkimi mocami mutantach było już jedenaście, z czego pierwszy, "X-Men", pojawił się na ekranach kin już 19 lat temu.

Teraz pokazano drugi zwiastun do kolejnego, dwunastego już, filmu w popularnej serii, w której przez lata zagrali m.in. Jennifer Lawrence, Patrick Stewart, Ian McKellen, Halle Berry, James McAvoy i Michael Fassbender. Mowa o filmie "Dark Phoenix", którego amerykańską premierę zapowiedziano na 7 czerwca.Kolejny film o X-Menach wróci do przeszłości i znowu skupi się na bohaterach w wieku nastoletnim, którzy uczęszczają do instytutu dla nastoletnich mutantów Profesora X. W centrum wydarzeniem bedzie Jean Grey (Sophie Turner) – w dorosłej wersji ukochana Wolverine'a w pierwszych trzech filmach cyklu. W "Mrocznej Phoenix" zobaczymy jak obdarzona potężną mocą Jean rośnie w siłę i staje się niebezpieczna.Niektórym fanom nie spodobał się jednak fakt, że w trailerze dano duży spoiler. Dotyczy on granej przez Lawrence Mystique. Jak wynika ze zwiastuna, mutantka zginie podczas ataku Jean Grey, a jej śmierć stanie się zarzewiem konfliktu Jean z Profesorem X, Magneto oraz jej przyjaciółmi. "Kolejny spoiler-zwiastun" – napisał jeden z użytkowników Filmwebu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...