Varius Manx i Kombii musieli odwołać koncerty w USA. Muzycy... nie dostali wiz

Polski zespół nie pojedzie do USA na koncerty.
Polski zespół nie pojedzie do USA na koncerty. Fot. Facebook / Varius Manx
Amerykańska Polonia nie zobaczy niestety koncertu znanych polskich zespołów. Wszystko wydawało się zapięte na ostatni guzik, jednak pojawiła się kluczowa przeszkoda. Wizy.


Kasia Stankiewicz po kilku latach powróciła do Varius Manx. 1 i 2 marca zespół miał wystąpić w Nowym Jorku i Chicago razem z Kombii i Red Lips. Niestety świeżo zjednoczonym muzykom nie udało się pojechać do Stanów Zjednoczonych na koncerty. Wszystko przez wizy.

"Normalnie teraz powinnam słać InstaStory z lotniska, z samolotu, chmury, radośni ludzie żyjący perspektywą ujrzenia za jakieś dziesięć godzin kraju 'dreamon'" (kraju marzeń – red.) – napisała na Instagramie Stankiewicz.

"Tymczasem jestem w kraju "srimon" i zawiadamiam, że jeżeli Drodzy Państwo kupili bilety na nasze koncerty w NY i Chicago, to się właśnie nie spotkamy, gdyż zespół muzyczny o nazwie Varius Manx znów nie dostał wiz!!" – dodała piosenkarka. Wiz nie otrzymała również grupa Kombii. – Powodem są braki formalne leżące po stronie Organizatora – poinformował zespół.


Informacja o odwołaniu koncertu pojawiła się również na stronie wydarzenia. – Z przykrością chcielibyśmy poinformować, że z przyczyn niezależnych od nas koncert Kombii, Varius Manx i Red Lips nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Staramy się, by to święto polskiej muzyki doszło do skutku, dlatego też pracujemy nad nową datą koncertu – czytamy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...