Gessler przesadziła w nowych "Kuchennych Rewolucjach". To było gorsze niż rzucanie talerzami

Magda Gessler tym razem przesadziła? Wysmarowała brudem właściciela restauracji.
Magda Gessler tym razem przesadziła? Wysmarowała brudem właściciela restauracji. Fot. TVN / Kadr z programu "Kuchenne rewolucje"
Jeśli myśleliście, że rzucanie potrawami w kucharzy czy wybijanie szyb w oknach jest szczytem możliwości Magdy Gessler, to jesteście w ogromnym błędzie. To, co restauratorka zrobiła podczas ostatnich "Kuchennych rewolucji" przeszło wszelkie wyobrażenia. To trzeba zobaczyć.


"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler zawitały w najnowszym odcinku do Świnoujścia do restauracji Taste należącej do Ewy i Krzysztofa. Restauratorka zmiany zaczęła standardowo – od krytyki obecnego menu. Pomimo bogatej oferty żadna z potraw nie smakowała Magdzie Gessler. – Z czym jest to awokado? Tłuste jak jasna cholera. Krewetki mrożone. Masakra – ekscytowała się.

Ale jeszcze gorzej było następnego dnia, kiedy Gessler przyszła skontrolować kuchnię. Jedną z jej pierwszych "ofiar" był brud na lodówce. Restauratorka odkryła, że wszystko pokrywa gruba warstwa zaschniętego tłuszczu. Szybko chwyciła nóż i zaczęła nim zeskrobywać zabrudzenia.
Całemu procesowi przyglądał się właściciel restauracji – Krzysztof. W pewnym momencie rozbawiły go uwagi Magdy Gessler i zaczął się śmiać. Tego "królowa polskiej kuchni" nie wytrzymała. Zdjęła z noża tłustą breję, którą zeskrobała z lodówki i rozsmarowała ją na twarzy Krzysztofa.

– To nie jest śmieszne. To nie są żarty. Jak to się ciągnie? Jak gile – komentowała Gessler. Cała sytuacja była na tyle kontrowersyjna, że... nie obejrzycie jej już na Playerze TVN. Fragment, który widzieli widzowie w telewizji, został wycięty.

Na dodatek rewolucja w Świnoujściu nie udała się. W dniu sprawdzianu właściciele restauracji mieli pecha. Kucharz, który umiał przygotować potrawy pokazane przez Magdę Gessler, zasłabł i trafił do szpitala. Posiłek dla restauratorki musieli przygotować jego pomocnicy, w tym... barman. Okazało się, że nie stanęli na wysokości zadania.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Dwóch facetów z komputerem zawstydziło sondażownie. Sztuczna inteligencja przewidziała wynik wyborów

DZIEJE SIĘ

0 0"Gwarantuję, że idę do Sejmu". To on miał oddać mandat Piotrowiczowi
0 0Piotrowicz jednak nie trafi do Sejmu! PiS ucina spekulacje

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Netflix grozi palcem – ta zapowiedź może oznaczać zmianę zasad na jakich korzystasz z serwisu
DADHERO.PL 0 0"Nie jestem Tonym Hawkiem..." Adam Malita, pionier deskorolki w Polsce, o sporcie i ojcostwie
0 0"World of Fire" z Wichłacz i Kotem. Serial BBC pokazuje wojenny koszmar nie tylko Polaków
WYWIAD 0 0Mierzy 122 cm i znacie ją z "Mam talent". Opowiada, dlaczego w "Na Wspólnej" nie ma niskorosłych