Wiemy już, kto poprowadzi nowego "Big Brothera". Prowadzących będzie aż czworo

"Big Brothera" poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak
"Big Brothera" poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak Fot. Instagram / Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak będzie miała liczną pomoc w prowadzeniu szóstej edycji polskiego "Big Brothera". Dołączyły do niej aż trzy znane osoby – każda będzie pełniła w programie inną funkcję.


Po 11 latach przerwy do Polski wraca program "Big Brother". Pierwszy odcinek szóstej edycji zostanie wyemitowany w TVN7 w niedzielę 17 marca, a widzowie już mogą głosować za pomocą SMS-ów, która z dwóch dodatkowych osób dołączy do wybranych w castingach uczestników: menadżerka z Londynu Agnieszka Raczyńska czy DJ z Poznania Maciej Borowicz.Ogłoszono już również wszystkich prowadzących. Do głównej gospodyni nowego "Big Brothera" Agnieszki Woźniak-Starak , która będzie prowadzić niedzielne odcinki oraz rozmawiać z rodzinami uczestników, dołączy aż trzech pomocników.Będą to dziennikarka i znana jako "Ula Pedantula" vlogerka Ula Chincz, psycholożka Małgorzata Ohme i pogodynek "Dzień Dobry TVN" Bartek Jędrzejak.Czym się zajmą? Jak ujawniono, Chincz i Ohme poprowadzą interaktywne studio "Big Brother Nocą", a Jędrzejak będzie wyprowadzał i pocieszał osoby, który odpadną z Domu Wielkiego Brata."Big Brother", w którym weźmie udział 15 osób, potrwa do 16 czerwca. Życie uczestników zamkniętych w Domu Wielkiego Brata widzowie będą mogli oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Trzy razy dziennie TVN7 będzie się na kilka minut łączyć z domem na żywo.

źródło: WP
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy.[/b] Prezydent nie będzie zadowolony

Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy. Prezydent nie będzie zadowolony

Anna RydekAnna Rydek

W chwili, gdy pierwszy szok wywołany dokumentem braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" zaczyna mijać, czas włączyć racjonalne myślenie i poszukać odpowiedzi na pytanie: kim jest i jak działa pedofil? Do odpowiedzi posłuży mi doświadczenie własne, jako ofiary pedofila, oraz ludzi, których spotkałam w toku swojego procesu terapeutycznego. Który to proces – dodam, prawdopodobnie nigdy się tak naprawdę nie skończy, a w każdym razie nie zlikwiduje całkowicie objawów i nie cofnie...

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. [b]Zełenski rozważa referendum ws. Rosji

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. Zełenski rozważa referendum ws. Rosji