Ujawniono datę startu "Big Brothera". W programie będzie kilka nowości

Big Brother ruszy w marcu w TVN7 po 11 latach przerwy.
Big Brother ruszy w marcu w TVN7 po 11 latach przerwy. Fot. Grażyna Makara / Agencja Gazeta
Big Brother, który powraca po 11 latach przerwy, wystartuje na antenie TVN7 17 marca. W dwugodzinnym programie widzowie mają poznać 15 uczestników oraz wszystkich prowadzących – dowiedziały się Wirtualne Media.


Reality show potrwa 98 dni. Finał zaplanowano na niedzielę 16 czerwca. Nowością ma być to, że "BB" nie będzie realizowany w studiu telewizyjnym. Uczestnicy wprowadzą się do wolnostojącego domu, który będzie naszpikowany kamerami. Uczestnicy zostaną wybrani w castingu, który zaczął się w połowie grudnia i wciąż trwa.

Ich życie telewidzowie będą śledzić od poniedziałku do piątku o godz. 20.00. Główny odcinek programu potrwa godzinę. O godz. 23.15 TVN7 pokaże "Big Brother Extra", czyli materiały dodatkowe z Domu Wielkiego Brata, które nie trafiły do prime time'u.

Dodatkowo będą aż trzy łączenia z Domem Wielkiego Brata: "Big Brother - Pobudka" (godz. 9.50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13.35) oraz "Big Brother - Podwieczorek"(godz. 16.40). Wejścia antenowe live potrwają kilka minut i mają zwiększać interakcję z widzów z uczestnikami – podają Wirtualne Media.

W kontekście powrotu "Big Brothera" głośno było o castingach do programu.
– Ludzie podobno skaczą po stołach, prowokują, zachowują się irracjonalnie i ubierają się w najbardziej odjechane stylówki – wynikało z relacji jednego z serwisów plotkarskich.


Pierwszą edycję "Big Brothera" zrealizowano w Holandii w 1999 r. W programie pokazywane są najciekawsze momenty życia uczestników, którzy mieszkają we wspólnym domu i wykonują polecenia Wielkiego Brata. Co tydzień lub dwa nominują kolejnych uczestników, którzy mają odpaść z rywalizacji.

W Polsce zwłaszcza pierwsza edycja programu prowadzona przez Martynę Wojciechowską i Grzegorza Miecugowa okazała się oglądalnościowym sukcesem. Uczestnicy programu, na przykład Klaudiusz Sevković czy Piotr Gulczyński, do dziś cieszą się popularnością.

źródło: Wirtualne Media
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...