Sprawa Weroniki Rosati nabiera tempa. Przesłuchiwany ma być również jej ojciec

Sprawa przemocy domowej w rodzinie Weroniki Rosati nabiera tempa.
Sprawa przemocy domowej w rodzinie Weroniki Rosati nabiera tempa. Fot. Adam Stępień/Agencja Gazeta
Po wstrząsającym wyznaniu Weroniki Rosati, sprawa znęcania się nad nią przez jej byłego partnera, nabiera rozpędu. Okazuje się, że przemoc była zgłaszana na policję już wcześniej. Wśród przesłuchiwanych ma znaleźć się m.in. ojciec aktorki, polityk Dariusz Rosati.


Szczery wywiad Weroniki Rosati z prof. Magdaleną Środą wywołał ogromne poruszenie. Tuż po nim, aktorka opublikowała na Instagramie wpis, w którym poinformowała, że sprawa została zgłoszona już na policję, a ta wszczęła postępowanie przeciwko jej byłemu partnerowi.

Jak informuje "Super Express", aktorka przemoc miała zgłaszać na policję już wcześniej, gdy w jednym z parków doszło do szarpaniny o wózek z ich córką. Wtedy jednak nie podała swoich personaliów. – Weronika bała się o małą. Nie podała swojego nazwiska, bo bała się, że dowiedzą się media, ale na szczęście policji ma bilingi – mówi informator tabloidu.

Ostatecznie, policja zajęła się sprawą. Przesłuchiwani mają zostać świadkowie, również ojciec aktorki, europoseł PO Dariusz Rosati.

Przypomnijmy, Rosati przyznała w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów", że jej były partner i ojciec ich dziecka znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Było to jeden z głównych powodów rozwodu pary.

źródło: "Super Express"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy.[/b] Prezydent nie będzie zadowolony

Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy. Prezydent nie będzie zadowolony

Anna RydekAnna Rydek

W chwili, gdy pierwszy szok wywołany dokumentem braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" zaczyna mijać, czas włączyć racjonalne myślenie i poszukać odpowiedzi na pytanie: kim jest i jak działa pedofil? Do odpowiedzi posłuży mi doświadczenie własne, jako ofiary pedofila, oraz ludzi, których spotkałam w toku swojego procesu terapeutycznego. Który to proces – dodam, prawdopodobnie nigdy się tak naprawdę nie skończy, a w każdym razie nie zlikwiduje całkowicie objawów i nie cofnie...

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. [b]Zełenski rozważa referendum ws. Rosji

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. Zełenski rozważa referendum ws. Rosji