Politycy PiS i Porozumienia Gowina na imprezie ze striptizerem. "Jej ręce wkładał sobie za majtki"

Politycy wałbrzyskiego PiS i Porozumienia Jarosława Gowina wzięli udział w tradycyjnej górniczej imprezie. Jej punktem kulminacyjnym był męski striptiz.
Politycy wałbrzyskiego PiS i Porozumienia Jarosława Gowina wzięli udział w tradycyjnej górniczej imprezie. Jej punktem kulminacyjnym był męski striptiz. Screen z filmu / "Gazeta Wyborcza"
Politycy PiS z powiatu wałbrzyskiego i Porozumienia Jarosława Gowina koniec karnawału uczcili udziałem w tradycyjnej górniczej biesiadzie kobiecej. I nie byłoby w tym pewnie nic dziwnego, gdyby nie to, że podczas imprezy z ich udziałem doszło m.in. do pierwszego w historii biesiady męskiego striptizu – podała "Gazeta Wyborcza".


Setka pań, a wśród nich nieliczni panowie bawili się, tańczyli, wspólnie śpiewali i popijali piwo – informuje "GW". Wśród gości był de facto rządzący miastem Sebastian Drapał z Porozumienia Jarosława Gowina (podczas nieobecności siedzącego w areszcie burmistrza) oraz wałbrzyska wicestarosta Iwona Frankowska z PiS, w stroju zakonnicy.

Wieczorem – ku uciesze jednych i zażenowaniu innych – wystąpił profesjonalny striptizer. I to dwa razy. Za pierwszym razem zrzucił z siebie strój codzienny, za drugim – amerykańskiego marynarza.

– To było zwyczajnie niesmaczne. Za drugim razem tańczył przed oczami szefowej Witolda (Centrum Kulturalno Kongresowego, gdzie odbywała się impreza - red.), jej ręce wkładał sobie za majtki, potem poklepywał się nimi po swoich nagich pośladkach – powiedziała jedna z uczestniczek imprezy. To ona przesłała "GW" zapis występu striptizera.
Na nagraniu ma być widoczne, jak kierownik CKK "Witold" w Boguszowie-Gorcach klepie striptizera po pośladkach. Jak podaje "GW", to Magdalena Wójcik, żona jednego z kandydatów na burmistrza.

źródło: "Gazeta Wyborcza"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...