Znajomy Elżbiety Witek został wiceprezesem. Do byłej minister mówi "ciociu"

Michał Stachów wiceprezesem DCZP. Posadę mogła mu załatwić Elżbieta Witek.
Michał Stachów wiceprezesem DCZP. Posadę mogła mu załatwić Elżbieta Witek. Fot. Instagram.com / @master__hulk
Kulturysta i fit trener Michał Stachów będzie współrządził Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego. Jak podaje "Fakt", 37-latek od dawna zna posłankę PiS Elżbietę Witek. Według tabloidu to dzięki niej mógł dostać nową posadę.


Michał Stachów to rozpoznawalna postać na Dolnym Śląsku. 37-latek zasłynął jako kulturysta, prowadzi siłownię w Jeleniej Górze, a mieszkańcom znany jest jako "Fit-Master". "Fakt" informuje, że Stachów będzie współrządził Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego.

Powstaje pytanie, czy fit trener ma kompetencje, by pracować na tym stanowisku. W rozmowie z dziennikiem zapewnił jednak, że pracodawca "wnikliwie przeanalizował nabyte przez niego wykształcenie i doświadczenie".

"Fakt" informuje również, że Stachów od ponad 20 lat zna Elżbietę Witek - byłą minister, byłą rzeczniczkę rządu i jedną z głównych partyjnych rozgrywających w regionie. Jak twierdzą rozmówcy gazety znający Stachówa, nowy wiceprezes DCZP mówi do niej per ciociu. Nie brakuje sugestii, że to właśnie dzięki Witek Michał Stachów zajął nową posadę.

Witek w rozmowie z dziennikiem podkreśliła, że ona i Stachów nie są spokrewnieni. – Znam pana Michała od ponad 20 lat – potwierdziła. – Jego kompetencje oceniam bardzo wysoko. Na radę nadzorczą nie wpływałam, nikogo z niej nie znam – dodała.

Stachów na nowym stanowisku ma zarabiać ponad 20 tys. złotych miesięcznie.

źródło: "Fakt"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy.[/b] Prezydent nie będzie zadowolony

Zapytali Kaczyńskiego o poparcie dla Dudy. Prezydent nie będzie zadowolony

Anna RydekAnna Rydek

W chwili, gdy pierwszy szok wywołany dokumentem braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" zaczyna mijać, czas włączyć racjonalne myślenie i poszukać odpowiedzi na pytanie: kim jest i jak działa pedofil? Do odpowiedzi posłuży mi doświadczenie własne, jako ofiary pedofila, oraz ludzi, których spotkałam w toku swojego procesu terapeutycznego. Który to proces – dodam, prawdopodobnie nigdy się tak naprawdę nie skończy, a w każdym razie nie zlikwiduje całkowicie objawów i nie cofnie...

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. [b]Zełenski rozważa referendum ws. Rosji

Zaskakujący ruch nowego prezydenta Ukrainy. Zełenski rozważa referendum ws. Rosji