"Szansa na sukces" naprawdę wróci do telewizji. Ujawniono, kto został nowym prowadzącym

"Szansa na sukces" wraca, ale bez Wojciecha Manna.
"Szansa na sukces" wraca, ale bez Wojciecha Manna. Fot. YouTube
Według serwisu Wirtualne Media w Telewizji Polskiej trwają intensywne prace nad programem "Szansa na sukces. Opole 2019". Te informacje potwierdził zresztą Jacek Kurski. Z kolei według "Super Expressu" nowym prowadzącym ma zostać Artur Orzech.


Informacje o możliwym powrocie popularnego formatu pojawiały się od jakiegoś czasu, ale teraz prezes TVP zdradził kilka szczegółów. Według wstępnych założeń program ma być emitowany w niedzielne popołudnia – po godzinie piętnastej.

– Możliwe, że program "Szansa na sukces. Opole 2019" będziemy emitować jednak w niedzielne popołudnia w TVP2 tuż po "Familiadzie" i "Kole fortuny", a więc w tym paśmie w którym "Szansa na sukces" pokazywana była przed laty – podkreślił Kurski.

"Super Express" podał z kolei, że program poprowadzi Artur Orzech, który zastąpi Wojciecha Manna. – Przepraszam, ale nie mam czasu na komentarze, właśnie nagrywamy ten program – tak na pytanie tabloidu o prowadzenie programu odpowiedział Orzech.

Nowa "Szansa na sukces" ma trafić do telewizji na przełomie maja i czerwca. Ma mieć od ośmiu do dziesięciu odcinków, a całe show zakończy się przed tegorocznym festiwalem w Opolu, które zaplanowano na 14-17 czerwca.

Oryginalna "Szansa na sukces" była pierwszym talent show w Polsce. TVP2 emitowała program w latach 1993-2012. Format prowadził Wojciech Mann – od początku do końca.

źródło: Wirtualne Media, Super Express
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu

CHAOS W SZKOŁACH

POLECAMYPartnerem materiału jest 0 0"Nie ma szans, żeby pójść do toalety". Tak wygląda praca nauczycieli po reformie Zalewskiej
0 0"Poszedłem i się załamałem". Zebrania w szkole pokazują, co jest nie tak z polskim społeczeństwem