Sekielski ujawnił, ile teraz waży. Osiągnął duże efekty w zaledwie kilka tygodni

Tomasz Sekielski pokazał, ile waży. Dziennikarz w ciągu kilku tygodni schudł 8 kg. Udało się to dzięki diecie, uszczęszczaniu na ćwiczenia i basen.
Tomasz Sekielski pokazał, ile waży. Dziennikarz w ciągu kilku tygodni schudł 8 kg. Udało się to dzięki diecie, uszczęszczaniu na ćwiczenia i basen. Fot. Instagram / Tomasz Sekielski
Dziennikarz Tomasz Sekielski już od ponad miesiąca intensywnie się odchudza. Ma z czego, gdyż w pewnym momencie – a dokładnie w tłusty czwartek – ważył ponad 185 kg. Wtedy powiedział sobie: dość. Przeszedł na specjalną dietę i ćwiczy. I widać już pierwsze efekty.


Jak pokazał na Instagramie, w kilka tygodni zrzucił 8 kilogramów. Jego waga pokazała 177,1 kg. O program ćwiczeń i dietę dziennikarza dba były prezenter TVN, a także zapalony thriatlonista, Łukasz Grass. Sekielski ogłosił walkę z nadwagą kilka tygodni temu na Instagramie. Stwierdził w tłusty czwartek, że ma ostatnią szansę na odchudzanie ze względu na swój wiek. Odmówił sobie wtedy pożegnalnego pączka. Już na samym początku problemem okazało się znalezienie odpowiedniej wagi. Tę musiał sprowadzić z Podlasia.

W ramach zmagań z nadwagą prowadzi vloga, na którym opowiada o postępach. Opublikował choćby Instastory z wizyty na basenie, gdzie pojawił się o 6:30 rano.

– Po tygodniu ćwiczeń na basenie czuję olbrzymią różnicę. Sam czuję, że jest większa wydolność, że więcej mogę, sprawniej się zacząłem ruszać. A co to będzie za pół roku, a co to będzie za rok, jak będę tracił wagę? W weekend ważenie – mówił na nagraniu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
MAMA:DU 0 0Ją okrzyknięto "babą od zboków", jej uczniów "zboczonymi". Psycholożka zdradza, co robi na WDŻ
0 0Czy istnieje męska depresja poporodowa? Terapeuta o tym, z czym przychodzą do niego polscy mężczyźni
0 0Chcesz być eko, ale nie wiesz, jak zacząć? Oto 15 BANALNYCH sposobów na zero waste
0 0Podstawowy argument antyszczepionkowców obalony! Prawnik wyjaśnia najprościej, jak się da
0 0Wypijają 18 l mleka na śniadanie. Liczba porodów 44-latki zadziwia, a wkrótce kolejny

DZIEJE SIĘ

0 0"Gwarantuję, że idę do Sejmu". To on miał oddać mandat Piotrowiczowi
0 0Piotrowicz jednak nie trafi do Sejmu! PiS ucina spekulacje