Do menu tej restauracji rękę przyłożyły znane nazwiska. Teraz do tych gwiazd dołączyli Anita Lipnicka i Mark Gray

27 marca w restauracji Signature w Warszawie, przy Poznańskiej 15, odbyła się już kolejna odsłona projektu Signature Gwiazd. Na kolację inaugurującą wprowadzenie dania Anity Lipnickiej i Marka Graya oraz szefa kuchni Wojciecha Kiliana przyszło wiele gwiaz
27 marca w restauracji Signature w Warszawie, przy Poznańskiej 15, odbyła się już kolejna odsłona projektu Signature Gwiazd. Na kolację inaugurującą wprowadzenie dania Anity Lipnickiej i Marka Graya oraz szefa kuchni Wojciecha Kiliana przyszło wiele gwiaz Materiały prasowe
Ci, którzy orientują się na kulinarnej mapie Warszawy, powinni kojarzyć restaurację Signature. To właśnie w lokalu mieszczącym się przy Poznańskiej 15 cegiełkę do menu dokładają od dłuższego czasu znane osoby. Wszystko w ramach projektu Signature Gwiazd. W jego najnowszej odsłonie wzięli udział Anita Lipnicka i Mark Gray.


Jako danie główne wokalistka i jej mąż przygotowali grillowaną ośmiornicę. Na kolację inaugurującą wprowadzenie tej potrawy do restauracyjnego menu przyszło wiele gwiazd, wśród nich Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Borys Szyc, Omena Mensah, Katarzyna Zielińska oraz Anna Zejdler-Ibisz.

– Gotowanie to magia podobnie jak muzyka i sztuka. Grillowana ośmiornica to było nasze danie ślubne. Pomyśleliśmy, że mamy już dość zimy i zaserwujemy coś, co będzie się kojarzyło ze słońcem, latem, morzem. Przyznam, że modyfikowaliśmy je na wiele sposobów tak, by podczas kolacji było perfekcyjne – mówi Anita Lipnicka.
– Dania Małgosi Sochy, Anity Sokołowskiej i Borysa Szyca cieszą się ogromną popularnością, myślę, że teraz i danie Anity Lipnickiej i Marka Graya zyska olbrzymie uznanie wśród naszych gości – komentuje Marcin Mazur, dyrektor spółki zarządzającej restauracją, która mieści się XIX-wiecznej kamienicy na parterze 5-gwiazdkowego H15 Boutique Hotel.

Czwartą już edycję projektu Signature Gwiazd uświetnił kameralny koncert Anity Lipnickiej. Po daniu głównym wszystkich zebranych zaproszono na patio, na którym wykonawczyni przeboju ''I wszystko się może zdarzyć'' zaśpiewała dla swoich gości kultowe utwory, a wśród nich ''piosenkę księżycową'', którą zadedykowała Borysowi Szycowi.
Na menu Signature Restaurant składają się autorskie sezonowe dania szefa kuchni Wojciecha Kiliana, który pracował pod okiem tak uznanych restauratorów jak Wojciech Modest Amaro czy Michel Moran. Goście mogą tu zamówić delikatnego dorsza Małgorzaty Sochy, jesiotra z cannelloni Anity Sokołowskiej oraz mięso z chrzanem Borysa Szyca.

Artykuł powstał we współpracy z Signature Restaurant

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Czujesz, że nie dasz rady, obejrzyj film. 10 tytułów, które powinna zobaczyć każda kobieta
0 0Czekasz, aż ostygnie, zanim włożysz do lodówki? 3 kulinarne błędy, które popełnia każdy Polak
WYWIAD 0 0"Byłam przed 30, a nie chciało mi się żyć". Patrycja schudła 50 kg, pokonała hashimoto i depresję
MamaDu 0 0Piotr Rubik poskarżył się na "żenujące" zachowanie kelnerów. Spędzał czas z córkami
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz jak? Nie przejmuj się, nie ty jeden. Oto nasze rady, jak mądrze wychowywać syna
MamaDu 0 0"Cesarskie cięcie powoduje problemy dziecka w dorosłości". Wywiad z prof. Ewą Helwich
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację