"Kocopały". Marina Łuczenko-Szczęsna nie wytrzymała po artykule w TVP Sport

Marina Łuczenko-Szczęsna skrytykowała artykuł, który ukazał się na stronie TVP Sport.
Marina Łuczenko-Szczęsna skrytykowała artykuł, który ukazał się na stronie TVP Sport. Fot. Instagram.com / @marina_official
Marina Łuczenko-Szczęsna jest oburzona artykułem, który ukazał się na stronie TVP Sport. Żona reprezentanta Polski dowiedziała się z niego m.in., że to ona spowodowała wypadek w 2016 r. (choć to ona była stroną poszkodowaną). To jednak nie wszystko, co zdenerwowało piosenkarkę.


Na stronie stacji TVP Sport pojawi się artykuł, którego głównymi bohaterami stali się Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny. Autor podkreślił, że polski bramkarz "jest znany z zamiłowania do drogich sportowych samochodów" i nawiązał do wypadku z udziałem Mariny w 2016 r. Napisał wprost, że to partnerka piłkarza rozbiła Porsche Cayenne Turbo S.

"Najwyraźniej jednak bramkarz Juve nie stracił zaufania do umiejętności żony i teraz chętnie powierza jej swoje najnowsze cacko" – czytamy na stronie TVP Sport. Dalej wyjaśniono, że Szczęsny kupił żonie nowego bentleya za ponad milion złotych. Na końcu tekstu autor dodał kilka słów od siebie.

"Piłkarzowi pozostaje zatem życzyć, żeby Marina nie zaliczyła żadnej 'obcierki' na parkingu pod sklepem, no i oczywiście czasem dała Wojtkowi pojeździć – stwierdził.

Artykuł TVP Sport bardzo nie spodobał się żonie bramkarza Juventusu. "Zanim napiszecie takie kocopały, warto zweryfikować informacje" – wskazała wokalistka na swoim InstaStory. "Wiadomo, ściema zawsze lepiej się czyta. Porsche wciąż jeździ, zostało naprawione z ubezpieczenia Pana, który wyjechał na CZERWONYM ŚWIETLE i naraził mnie na wypadek. (…) A Benek jest mój. Elo!" – dodała.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki
Unum 0 0Nigdy nie mów nigdy. Weź sobie do serca wnioski z tego badania, bo życie pisze różne scenariusze
T-mobile 0 0Tomasz Raczek w serialu Netflixa? Oto dlaczego w tej plotce jest odrobina prawdy
0 0Przepis na prezydenta. To, co w kilka miesięcy zrobił Duda, powinno być lekcją dla opozycji
0 0Czarzasty ujawnia: będą poważne zmiany na Lewicy. "Rada krajowa SLD dała zielone światło"