Szymon Majewski za burtą. TVN nie pokaże jego programu

Szymon Majewski
Szymon Majewski Fot. Marcin Tomalka / Agencja Gazeta
TVN powiedział Szymonowi Majewskiemu: "Dość". Popularny prezenter w jesiennej ramówce nie będzie prowadził żadnego programu. Na antenie zostanie natomiast Kuba Wojewódzki.


Szymon Majewski nie będzie prowadził żadnego programu w TVN. Szefostwo telewizji argumentuje to słabą oglądalnością. Programy prowadzone przez Szymona Majewskiego zaczęły tracić widzów.

Następcą "Szymon Majewski Show" będzie serial "Lekarze". Piotr Walter, wiceprezes grupy TVN ds. telewizji jest przekonany, że ich nowa produkcja odniesie sukces i nie wywoła potrzeby jeszcze radykalniejszych oszczędności w spółce.
Edward Miszczak
dyrektor programowy TVN

Szymon Majewski ciągle ma kontrakt z TVN. Tej jesieni nie będzie mieć programu, ale myślę, że przerwa dobrze nam zrobi. CZYTAJ WIĘCEJ


Edward Miszczak przekonuje, że "Lekarze" to pierwszy serial, którego drugi sezon powstał jeszcze przed emisją pierwszego. Drugą nowością w jesiennej ramówce stacji będzie show kulinarny "Masterchef". W jury zasiądzie między innymi Magda Gessler.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. [/b] Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz
ALEKSANDRA GERSZ

Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz

[b]Hans Solo kontratakuje! [/b] Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu
WYWIAD

Hans Solo kontratakuje! Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu

Marcin PonikowskiMarcin Ponikowski

Jim Jarmusch jeszcze nigdy nie był tak krytyczny wobec popkultury, swojej ojczyzny, kondycji planety, człowieka i jego ikon, a przede wszystkim względem swoich popularnych kolegów z branży. Wszyscy ci, którzy odsądzają go za film o zombie od czci i wiary w filmowy kunszt, powinni oglądnąć obraz jeszcze raz. Z potrójnym przymrużeniem oka.

MARSZ RÓWNOŚCI W BIAŁYMSTOKU

REAKCJE NA PRZEMOC I AGRESJĘ