"Artyści dla nauczycieli". Kayah, Herbut, Big Cyc i wiele innych gwiazd z mocnym wsparciem dla strajkujących

Koncert odbywa się przed Pałacem Kultury i Nauki.
Koncert odbywa się przed Pałacem Kultury i Nauki. Fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
Przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie odbywa się specjalny koncert dla strajkujących nauczycieli. To mocny wyraz poparcia dla protestujących oraz ich postulatów.


"Pokażmy nauczycielom, że jesteśmy z nimi! Łączymy siły! Warszawiacy i Artyści dla Nauczycieli! Oni nas potrzebują! Wspólnie zmienimy polską szkołę!" – zachęcali inicjatorzy muzycznego przedsięwzięcia.

"Bądźcie z nami, zróbcie to dla siebie, dla swoich dzieci, ale przede wszystkim dla nauczycieli! Łączymy siły, by pokazać swoje wsparcie dla nauczycieli!" – zaapelowała z kolei Maria Sadowska, która zainicjowała pomysł koncertu-wsparcia.

Na koncercie pod hasłem "Warszawiacy i Artyści dla Nauczycieli" śpiewają zespoły i muzycy: Farben Lehre, Jelonek, Big Cyc, Igor Herbut, Dr Misio, Organek, Maria Sadowska, Hunter, Kayah, No Logo, Mika Urbaniak, Ula Dudziak i Vienio.

Koncert przed PKiN potraw kilka godzin. Na Facebooku blisko 10 tys. osób wyraziło zainteresowanie tym wydarzeniem. Nie dziwi więc, że tłum zgromadzony w centrum Warszawy ciągle się powiększa.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...