Marysia Sadowska popiera nauczycieli i organizuje wielki koncert. "Apeluję do kolegów, aby wystąpili"

Marysia Sadowska poparła strajk nauczycieli
Marysia Sadowska poparła strajk nauczycieli Fot. Facebook / Marysia Sadowska
Po zorganizowanym przez Dodę koncercie na rzecz walki z nienawiścią przyszedł czas na event dedykowany strajkującym nauczycielom. Na jego pomysł wpadła Marysia Sadowska, która chce przyciągnąć i wielu polskich artystów, i tłumy widzów. Szczególnie tych młodych.


Strajk nauczycieli wzbudza wiele emocji. Podczas gdy strajkujący pracownicy szkół i przedszkoli coraz częściej spotykają się z hejtem, to nie brakuje słów i gestów wsparcia pod ich adresem. Te nadchodzą także ze strony celebrytów, chociażby Mai Ostaszewskiej, Magdaleny Boczarskiej, Macieja Stuhra czy Tomasza Raczka.

Teraz dołączyła do nich Marysia Sadowska. Piosenkarka i reżyserka postanowiła zorganizować "wielki koncert poparcia dla nauczycieli", o czym poinformowała na swoim profilu na Facebooku. "Chcemy przyciągnąć młodzież i pokazać im, jak ważna jest solidarność i zaangażowanie społeczne. Apeluję do kolegów, aby wystąpili razem z nami!" – napisała artystka.

Koncert ma odbyć się w środę pod Teatrem Studio w Warszawie. Według Sadowskiej udział potwierdzili już: Arkadiusz Jakubik, Big Cyc, Organek, Wienio, Mika Urbaniak, Natalia Kukulska i No Logo.Inicjatywa Sadowskiej spotkała się z entuzjazmem i poparciem w komentarzach, szczególnie ze strony nauczycieli. "Doceniamy, dziękujemy za zrozumienie, jak wielką jest to sprawa dla nas wszystkich: edukacja", "Wspaniały gest solidarności", "Szacun", "Brawo za pomysł" – to tylko niektóre z reakcji na planowany koncert.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0Aktor, któremu na bank się udało. Lech Dyblik o tym, jak odbić się od dna i... ganiać Johna Malkovicha
0 0Smutni 30- i 40-letni. Wyniki światowych badań dają do myślenia
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta