Kulisy zatrzymania Jarosława B. Wiadomo, kim jest kobieta, która oskarża go o gwałt

Jarosław B. wyszedł z aresztu po wpłaceniu kaucji. 28-letnia kobieta twierdzi, że została zgwałcona przez byłego piłkarza.
Jarosław B. wyszedł z aresztu po wpłaceniu kaucji. 28-letnia kobieta twierdzi, że została zgwałcona przez byłego piłkarza. Fot. Renata Dąbrowska / Agencja Gazeta
Kobieta, która twierdzi, że została brutalnie zgwałcona w Sopocie przez byłego piłkarza Jarosława B., była partnerką jednego z oskarżonych w sprawie "łowcy nastolatek" – ustalił dziennikarz Onetu.


Jarosław B. usłyszał dwa zarzuty udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego. Żaden z zarzutów nie dotyczy przemocy seksualnej. Były partner Anny Przybylskiej wyszedł na wolność po wpłaceniu 20 tys. zł kaucji, ale prokuratura orzekła wobec niego dozór policji i zakaz kontaktu ze świadkami.


Były piłkarz m.in. Lechii Gdańsk został zatrzymany we wtorek rano i - jak informowano - wysunięto wobec niego poważne oskarżenia. W jednym z luksusowych hoteli w Sopocie w nocy z 12 na 13 kwietnia miał on dopuścić się brutalnego gwałtu na 28-letniej kobiecie. Dziennikarz Onetu Mikołaj Podolski odsłonił kulisy tej sprawy i ujawnił informacje na temat domniemanej poszkodowanej.


Z jego tekstu dowiadujemy się, że 28-letnia Cassandra (imię zmienione na potrzeby artykułu), była partnerką jednego z oskarżonych w sprawie "łowcy nastolatek". Można ją znaleźć również na zdjęciach bydgoskiego fotografa, który niedawno został aresztowany pod zarzutem sutenerstwa. 


Reporter na wątki Cassandry po raz pierwszy trafił w 2015 r., przy okazji dziennikarskiego śledztwa ws. Marcina T. i Krystiana W. "Zadziwiająco szczupła, młoda dziewczyna chętnie zamieszczała swoje zdjęcia na portalach społecznościowych. Z zebranych informacji wynika, że z dyskotekowym królestwem Marcina T. miała związki już w 2010 r." – czytamy na łamach Onetu.

Z artykułu dowiadujemy się, że Cassandra stawała się coraz bardziej sławna. "Miała wielu fanów, polecała produkty na portalach społecznościowych i wyprawy do Dubaju. Pozowała do zdjęć, nierzadko były to rozbierane sesje. (…) Współpracowała m.in. z Zatoką Sztuki i znaną dyskoteką Dream Club, czyli lokalami powiązanymi z Marcinem T."  – podkreśla Mikołaj Podolski. We wtorek wieczorem z internetu miała zniknąć potężna liczba fotografii Cassandry oraz niektóre jej konta.

Proces "Krystka" i Marcina T. rozpoczął się w styczniu tego roku. Pierwszy został oskarżony o popełnienie przestępstw seksualnych na 33 nastolatkach, drugi na pięciu. Według dziennikarza Onetu Jarosław B. - mimo afery - pozostał stałym bywalcem Zatoki Sztuki, przychodził tam również z dziećmi, a zdjęcia stamtąd umieszczał w sieci. Jak podaje portal, w Trójmieście już od kilku lat mówiło się o zamiłowaniu byłego piłkarza do nocnego trybu życia, licznych znajomościach z kobietami i słabości do używek.

Aktualizacja: W sprawie Jarosława Bieniuka cały czas dużo się dzieje. Ujawniono bowiem trójmiejskie kontakty kobiety, która go oskarżyła. Te informacje rzuciły nowe światło na sprawę. Ponadto zrezygnowali jej prawnicy.

źródło: Onet.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
KINO 0 0Widziałem ostatni film Piotra Woźniak-Staraka. Aż trudno uwierzyć, że to polska produkcja
0 0"Daleko mi do ideału, ale lubię pomagać ludziom". Rinke Rooyens o nowym programie i ojcostwie
POLECAMY 0 0"Prosili: zróbcie coś dla moich dzieci". Ta partia czekała 15 lat, żeby dostać się do Sejmu
0 0Proste rozwiązanie problemów z elektroniką. Działa również w przypadku tego urządzenia
0 0"Cierpią w samotności". Codziennie 12 polskich mężczyzn popełnia samobójstwo
0 0Tysiące protestujących na ulicach Londynu. Johnson wściekły po głosowaniu ws. brexitu
Britax 0 0Ten fotelik to nowy wymiar bezpiecznych podróżny z dzieckiem. Dzieci i rodzice go pokochają!
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nie obchodzą cię zmiany klimatu za 50 lat? Wiemy, jak będzie wyglądała pogoda w Polsce za dekadę
DADHERO.PL 0 0Mieliśmy polskiego Raya Charlesa. Genialny Dawid Ogrodnik w filmie "Ikar. Legenda Mietka Kosza"
0 0Joanna Przetakiewicz w nagiej sesji. "Zapisuję sobie pani zdjęcia w telefonie"

DADHERO.PL

0 0Nie masz pojęcia, jak wychować swoją córkę? Tato, oto 10 złotych rad specjalnie dla Ciebie
0 0Dobry zegarek nie musi być "Swiss Made". Fajne czasomierze powstają i w innych krajach Europy