"Wyszły z domu, żeby się pobawić". Dramatyczny apel o pomoc w poszukiwaniach dwóch sióstr

Dziewczynki zaginęły w poniedziałek 15 kwietnia.
Dziewczynki zaginęły w poniedziałek 15 kwietnia. Fot. swietochlowice.slaska.policja.gov.pl/
14-letnia Kaja Kargol i jej o rok młodsza siostra Kinga są poszukiwane przez policjantów ze Świętochłowic w województwie śląskim. Dziewczynki wyszły pobawić się na dwór w poniedziałek 15 kwietnia i od tamtej pory nie wróciły do domu.


Siostry były ostatni raz widziane w poniedziałek w dzielnicy Chropaczów. Rodzice oraz funkcjonariusze policji proszą o pomoc w znalezieniu nastolatek. Opublikowano rysopis zaginionych dziewczynek.

Pierwsza z sióstr, Kinga, mierzy około 170 cm wzrostu i jest tęgiej budowy ciała. Ma proste, czarne włosy za ramię i brązowy kolor oczu. Dziewczynka ostatni raz miała na sobie poprzecierane czarne jeansy i czarne adidasy.Druga nastolatka Kaja ma 165 cm wzrostu i jest szczupła. Ma brązowe włosy za ramiona i brązowe oczy. Ubrana była w czarne jeansy z przetarciami z przodu, kurtkę jeansową w granatowym kolorze i czarne buty."Wszystkie osoby mające informacje na temat pobytu zaginionych sióstr proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach, ul. Wojska Polskiego 16c, tel. całodobowy (32) 349 02 55 lub z najbliższą jednostką policji, tel. 997 i 112" – informuje policja.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...