Meghan Markle chce amerykańskiej niani. Złamie królewską tradycję?

Księżna Sussex dyktuje kolejne warunki.
Księżna Sussex dyktuje kolejne warunki. Fot. Instagram.com / Meghan Markle
Księżna Sussex ma urodzić dziecko jeszcze w tym miesiącu. Jak donoszą zagraniczne media, Meghan Markle zamiast brytyjskiej niani woli Amerykankę. To kolejny cios w królewską tradycję.


Jak podaje "The Daily Mirror", Meghan Markle poszukuje obecnie wykwalifikowanej niani, która mogłaby zacząć pracę w najbliższych trzech miesiącach. Księżna wyraźnie faworyzuje amerykańskie kandydatki. Ponoć jest też otwarta na to, aby royal baby opiekował się mężczyzna, który byłby w tym przypadku pierwszą męską nianią w historii całej rodziny królewskiej.

– Meghan wyraziła się jasno, że woli Amerykankę zamiast Brytyjki – powiedział jeden z informatorów "The Daily Mirror". – To dla niej bardzo ważne. Nigdy nie ukrywała tego, że jest dumna ze swoich amerykańskich korzeni" – zaznaczył.

Dodał również, że żonie księcia Harry’ego zależy na tym, aby przyszła opiekunka czuła się jak członek rodziny. Wywiad z kandydatkami na nianię ma zostać osobiście przeprowadzony przez książęcą parę.

To nie pierwszy raz, kiedy Meghan Markle łamie tradycje brytyjskiej rodziny królewskiej. Księżnej zarzucono wcześniej także "trudny charakter".

źródło: Mirror Online
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

KRAJOBRAZ PO WYBORACH

WYNIKI, ANALIZY, KOMENTARZE