Święta jak z horroru. Te zdjęcia dzieci z zajączkami wielkanocnymi to czyste zło(to)

Takie tam zdjęcie z poszukiwania pisanek w towarzystwie króliczka wielkanocnego...
Takie tam zdjęcie z poszukiwania pisanek w towarzystwie króliczka wielkanocnego... Fot. Twitter.com / @JulieWadeBill
W Stanach Zjednoczonych z okazji świąt wielkanocnych tradycją stało się robienie dzieciom zdjęć z króliczkiem. Niektóre z nich mogłyby posłużyć jako kadry niejednego horroru. Wszystko przez stroje króliczków wielkanocnych, które przyprawiają o gęsią skórkę nie tylko dzieci, ale także wielu dorosłych.


Wielkanoc bez zdjęcia na kolanach króliczka to nie święta. Przynajmniej zdaniem większości amerykańskich rodziców. Niestety efekt tych zdjęć jest często przerażający, o czym przypominają właśnie użytkownicy Twittera. "Wielkanoc to tak naprawdę chrześcijańskie halloween. Ludzie się przebierają, dzieci dostają słodycze, koleś wstaje z martwych i są odrażające króliki" – napisała jedna z nich pod zdjęciami najpewniej ze swojego dzieciństwa. Hasztag #CreepyEaster bije rekordy popularności w sieci. Internauci wręcz przerzucają się zdjęciami z króliczkami wielkanocnymi rodem z horroru. Do dyskusji na temat okropnych zdjęć wielkanocnych włączyła się także amerykańska aktorka filmowa i serialowa Rekha Sharma:Jednak podobnych zdjęć na samym Twitterze jest cała masa. Zebraliśmy w małej galerii te najciekawsze z nich:
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki