Założyłem HBO GO dla "Gry o Tron". Oprócz serialu dostałem o wiele więcej

HBO GO jest ciekawą opcją dla fanów serialu "Gra o Tron", ale czy inni znajdą tu coś dla siebie?
HBO GO jest ciekawą opcją dla fanów serialu "Gra o Tron", ale czy inni znajdą tu coś dla siebie? Zrzut ekranu z Hbogo.pl
Na HBO pojawiły się już pierwsze odcinki finałowego sezonu serialu "Gra o Tron". Nic dziwnego więc, że wielu fanów rzuciło się w wir poszukiwań tańszej alternatywy dla pakietów telewizji cyfrowej, które posiadają ten kanał. Jedną z nich jest HBO GO.


Sama instalacja i założenie HBO GO są banalnie proste. Na telefonie można ją pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore. Po zakończonej instalacji i uruchomieniu programu dostaniemy możliwość wypróbowania przez miesiąc usługi. Potem będziemy płacili za nią 19,90 zł miesięcznie.

Wystarczy tylko założyć konto, czyli wpisać swoje imię, nazwisko, mail, hasło do konta, a potem numer swojej karty kredytowej lub namiary na PayPala. Cały proces nie wymaga weryfikacji, na maila przychodzi treść umowy, a wszystko trwa maksymalnie 5 minut. W ten sposób zamiast wykupywać drogiego pakietu dodatkowego do swojej telewizji cyfrowej można mieć HBO za 20 zł.
Owszem, kanał HBO i baza jego filmów dostępna jest także w telewizji Play Now. Ale tam trzeba mieć najpierw wykupiony jakikolwiek pakiet startowy, żeby móc nabyć dostęp do kanałów HBO za 20 zł. A jeśli ktoś chce dodatkowo móc oglądać stare odcinki seriali czy filmy z bazy tej platformy, musi dodatkowo zapłacić 5 zł za taką opcję.

Telewizor? Konsola?
Kolejnym plusem HBO GO oprócz ceny jest jego dostępność na konsoli czy na smart TV. Wystarczy tylko pobrać aplikację (jeśli jeszcze jej nie ma) i aktywować urządzenie na swoim koncie. W tym celu trzeba wejść na swoje konto np. na smartfonie, przejść do zakładki Ustawienia i tam kliknąć w Urządzenia i Aktywuj nowe urządzenie. W wyświetlonym polu należy wpisać kod z telewizora lub konsoli i zatwierdzić cały proces klikając Aktywuj.


HBO GO to nie tylko "Gra o Tron" i inne aktualne i archiwalne seriale HBO jak "Ślepnąc od świateł" czy "Kompania Braci", ale także całkiem bogata baza filmów od względnych świeżynek z połowy ubiegłego roku jak "Avengers: Infinity war", czy "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" po starsze produkcje.

Jednym z minusów tej platformy są niestety kanały HBO, a dokładniej mówiąc jakość ich transmisji i obrazu, która zostawia wiele do życzenia. Jednak jeśli ktoś nie lubi oglądać reklam i woli zobaczyć film czy program na spokojnie po jego emisji, słaba jakość kanałów nie będzie miała dla niego znaczenia, bo nie będzie ich potrzebował. Wszystko znajdzie w bibliotece aplikacji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Olga Bołądź rzuciła wyzwanie koleżankom z branży. Teraz kobiety dołączają do #boladzchallenge
0 0Czekasz, aż ostygnie, zanim włożysz do lodówki? 3 kulinarne błędy, które popełnia każdy Polak
WYWIAD 0 0"Byłam przed 30, a nie chciało mi się żyć". Patrycja schudła 50 kg, pokonała hashimoto i depresję
MamaDu 0 0"Cesarskie cięcie powoduje problemy dziecka w dorosłości". Wywiad z prof. Ewą Helwich
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz jak? Nie przejmuj się, nie ty jeden. Oto nasze rady, jak mądrze wychowywać syna
SAP 0 0Od personalizacji adidasów do zatrzymania powodzi. Oto jak transformacja cyfrowa zmienia nasze życie
#GRZEJE 0 010 godzin czekał na żonę, która poszła do dentysty. Musiała interweniować Straż Miejska
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację
dad:HERO 0 0Polecamy pięć hitów z Nefliksa i HBO Go do obejrzenia z dziećmi w ten weekend
0 0Wybrano najlepsze seriale dekady. O połowie pewnie nawet nie słyszałeś!