"Ten syf może zmyć tylko potop". Piorun ze "Ślepnąc od świateł" z nowym teledyskiem i niespodzianką

Robert Skonieczny, reżyser "Ślepnąc od świateł", pokazał nowy teledysk filmowego Pioruna.
Robert Skonieczny, reżyser "Ślepnąc od świateł", pokazał nowy teledysk filmowego Pioruna. Fot. Kadr z teledysku do "Ślepi od świateł"
Czarno-biała stylistyka, zniszczona taśma VHS i hasło "SZTWNIUTKO" – nowy, surowy klip Pioruna z serialu "Ślepnąc od świateł" to idealnie wpisany w klimat serialu prezent dla jego fanów. W opisie teledysku pojawia się jeszcze jedna niespodzianka dla wielbicieli hitu Jakuba Żulczyka i Roberta Skoniecznego.


Z opisu teledysku możemy wywnioskować, że wkrótce do sprzedaży trafi odzież spod szyldu labelu SZTYWNIUTKO, który jest dobrze znany wszystkim fanom serialu "Ślepnąc od świateł". Dodatkowo dochód ze sprzedaży ciuchów trafi na szczytny cel – walkę z narkomanią.

"Odpowiadając na Wasze pytania o bawełnę – tekstylia już po weekendzie pojawią się w sprzedaży. Zysk z Waszych zakupów zasili MONAR, który walczy z narkomanią i wspomaga potrzebujących" – czytamy.Utwór "Ślepi od świateł" pojawia się w serialu opartym na prozie Jakuba Żulczyka. Można usłyszeć go m.in. w scenie, kiedy Kuba z chłopakami od Stryja odwiedzają nawróconego Pioruna. We wtorek kawałek zrobiony mocno w klimacie Pro8l3mu, zyskał surowy, mroczny klip.

"'PIORUN nowe życie' – każdy ma szansę na nowe życie. Niebawem kolejne info. Cały czas SZTYWNIUTKO!" – brzmi opis teledysku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...