Musiał żartobliwie skomentował swoją okładkę z prezydentową. "A ty co zrobiłeś dla swojego kraju?"

Maciej Musiał obronił Kingę Dudę przed pijanym mężczyzną
Maciej Musiał obronił Kingę Dudę przed pijanym mężczyzną Fot. Instagram / Maciej Musiał
Maciej Musiał narodowym bohaterem? Ostatnia okładka kolorowego magazynu rozbawiła nawet samego aktora. Jest na niej razem z... Agatą Kornahuser-Dudą.


Maciej Musiał chyba się zdziwił, kiedy w kiosku zobaczył okładkę ze sobą i Agatą Kornhauser-Dudą. Gazeta "Dobry Tydzień" zestawiła zdjęcia aktora i pierwszej damy i opatrzyła je podpisem "Uratował jej córkę".

O "uratowaniu" Kingi Dudy aktor mówił bowiem ostatnio w programie Kuby Wojewódzkiego. – Szliśmy bulwarami i ją uratowałem. Szło dwóch pijanych facetów i jeden ewidentnie leciał na Kingę. A ja wtedy stanąłem między nimi i ją obroniłem. No i oprowadziłem ją po Pałacu Prezydenckim – opowiadał aktor, który jednocześnie zdementował plotki, że był związany z córką Andrzeja Dudy."Dobry tydzień" szybko podchwycił opowieść Musiała. Tego jednak okładka wyraźnie rozbawiła. "A ty co zrobiłeś dla swojego kraju?" – podpisał żartobliwie zdjęcie gazety w kiosku.

Post rozśmieszył również fanów aktora. "Bohater, na jakiego nie zasługujemy. Ojczyzna jest ci wdzięczna!" – brzmi jeden z komentarzy. "Tylko czekać, aż dostaniesz jakiś order. Na chwałę Ojczyzny!" – napisał ktoś inny.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...