"Obiecuję poprawę". Spacyfikowana Pawłowicz składa życzenia prezesowi PiS

Już nie raz, Krystyna Pawłowicz miała się poprawić...
Już nie raz, Krystyna Pawłowicz miała się poprawić... Fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
Ostatnie szarże Krystyny Pawłowicz, które rykoszetem uderzały w Prawo i Sprawiedliwość, zmusiły chyba kierownictwo partii do utemperowania krnąbrnej posłanki. Teraz posłanka Pawłowicz przymila się na Twitterze prezesowi PiS. Obiecała też poprawę.


Tweet jest bardzo krótki, ale wymowny. "Najlepsze życzenia Panie Prezesie w dniu Imienin ! A w prezencie obiecuję poprawę..." – napisała Krystyna Pawłowicz, dołączając do swojego wpisu retweet Piotra Wielguckiego (czyli popularnego hejtera Jerzego Owsiaka), który także przymilił się prezesowi PiS. Posłanka Pawłowicz nagrabiła sobie w partii serią kłótni i ostrych wpisów w mediach społecznościowych. Najpierw zaczepiła Magdalenę Adamowicz, pytając ją o kompetencje. Pawłowicz otrzymała kulturalną odpowiedź i zaproszenie na kawę od wdowy po prezydencie Gdańska, ale niezbyt grzecznie propozycję odrzuciła.

Krystynie Pawłowicz nie spodobała się też krytyka jej osoby w wykonaniu rzeczniczki PiS Beaty Mazurek, do do której doszło na antenie radiowej Trójki. Jednak największą szarżę, posłanka PiS przeprowadziła w święta, kiedy zaatakowała ambasador USA. Georgette Mosbacher złożyła na Twitterze życzenia udanej Paschy, co posłanka PiS uznała za "prowokację".

Najbliższe dni pokażą, na ile obiecana "poprawa" będzie widoczna. Kilka miesięcy temu posłanka zapowiadała całkowite wycofanie się z komentowania polityki. Jak wiadomo, z zapowiedzi tych niewiele wynikło.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...