"Obciach, ja bym się wstydziła". Fala hejtu wylała się na Roksanę Węgiel po zdjęciu z Dudą

14-letnia Roksana Węgiel wrzuciła zdjęcie z parą prezydencką na Instagrama. Spotkała ją za to fala hejtu.
14-letnia Roksana Węgiel wrzuciła zdjęcie z parą prezydencką na Instagrama. Spotkała ją za to fala hejtu. Fot. Instagram / roxie-wegiel
Roksana Węgiel, 14-latka, która wygrała dziecięcą Eurowizję, poznaje w bardzo młodym wieku wątpliwe uroki bycia celebrytką. Tak, nawet dzieci mogą spotkać się z masowym hejtem. To stało się udziałem młodziutkiej piosenkarki po tym, jak wrzuciła na Instagrama zdjęcie z parą prezydencką. I kilka razy wcześniej, przy innych okazjach.


"Przemiłe spotkanie z Parą Prezydencką" – napisała Roksana Węgiel i zamieściła fotografię z uśmiechniętymi Agatą i Andrzejem Dudami. Zdjęcie wykonano w Puławach, gdzie cała trójka gościła na Pikniku Europejskim z okazji 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej. Internauci byli niezwykle krytyczni. "Obciach, ja bym się wstydziła wrzucić takie zdjęcie do internetu a wgl z nimi zrobić zdjęcie"; "Porażka... Od małego uczyć PiS-owskiego komunizmu"; "Ożeszkurła gdzie się szlajasz Węgiel"; "Nie lubię ich, jeszcze tylko brakuje spotkania z Kaczyńskim 'królem' Polski" – to tylko niektóre z nieprzychylnych opinii.

W ostatnich tygodniach Roksana Węgiel jest często krytykowana przez internautów. 14-letniej wokalistce dostało się za sukienkę. Niektórzy uznali, że kreacja wygląda jak zrobiona z worków sklepowych. A tydzień wcześniej gwiazda musiała tłumaczyć się fanom, którzy uznali, że tekst jej najnowszej piosenki "Lay Low" epatuje seksem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu