HBO pokazał teaser serialu "Watchmen". To świat, w którym nawet superbohaterowie nie są bezpieczni

Już jesienią wejdziemy do świata, w którym nawet superbohaterowie nie mogą czuć się bezpieczni.
Już jesienią wejdziemy do świata, w którym nawet superbohaterowie nie mogą czuć się bezpieczni. Fot. kadr z serialu "Watchmen" / HBO
Na wieści dotyczące serialu "Watchmen" czekaliśmy od 2018 roku. Teraz HBO pokazało pierwszy teaser serialu o superbohaterach wyjętych spod prawa. Na całość musimy jednak poczekać do jesieni 2019 r.


Serial HBO nie będzie pierwszą próbą przeniesienia na ekran świata z powieści graficznej Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa. W roku 2009 do kin trafił film "Watchmen: Strażnicy" w reżyserii Zacka Snydera. Tym razem scenarzysta i główny producent serialu – Damon Lindelof – zapowiedział zremiksowanie komiksu, dlatego serial opowie historię, która nie ukazała się w żadnym zeszycie serii "Watchmen".– Nie mamy zamiaru adaptować 12 zeszytów, które panowie Moore i Gibbons wydali 30 lat temu. Są święte i nie zostaną w żaden sposób odtworzone, zreprodukowane czy zrebootowane. Zostaną jednak "zremiksowane". Bo ich podstawy są tak dobre, że bylibyśmy głupi, nie korzystając z nich – tłumaczył twórca.W serialu "Watchmen", który zadebiutuje jesienią w HBO i HBO Go, zobaczymy m.n. Reginę King, Jeremy'ego Ironsa oraz Dona Johnsona.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun