15-latek udawał na Tinderze dziewczynkę, by zwabić pedofila. Potem pobił go w masce Spider-Mana

Historia 15-letniego Spider-mana z Brazylii brzmi nieprawdopodobnie, ale to nie fake news
Historia 15-letniego Spider-mana z Brazylii brzmi nieprawdopodobnie, ale to nie fake news Screen z Balanço Geral Chapecó / YouTube
Superbohaterowie są naprawdę wśród nas! 15-latek przebrany za Spider-Mana zwabił poszukiwanego zwyrodnialca do parku i sam wymierzył mu sprawiedliwość. Brzmi to jakby było żywcem wyjęte z kart komiksu Marvela, ale historie pisane przez życie są jeszcze ciekawsze.


Ta konkretna wydarzyła się w centrum miasta Joaçaba (w stanie Santa Catarina). Patrol policji został wysłany na interwencję - krzyki z parku zaniepokoiły sąsiadów, więc zadzwonili na numer alarmowy. Mundurowi znaleźli pobitego do nieprzytomności mężczyznę. Po ocuceniu powiedział im, że został zaatakowany przez "młodego człowieka w masce Spider-Mana".

I faktycznie policjanci natknęli się pobliskim placu na chłopaka w stroju Człowieka-Pająka. Samotny mściciel był uzbrojony po zęby: miał w plecaku dwa noże, dwie pałki teleskopowe, a w kwietniku ukrył kastet z ostrzem! Został aresztowany i zabrany na posterunek. Na posterunku wytłumaczył, dlaczego napadł mężczyznę i przekazał policji pendrive'a. Zapisał na nim historię rozmów z podejrzanym o pedofilię mężczyzną. Na Tinderze, czyli popularnej aplikacji randkowej, udawał 14-latkę, by oszukać swoją ofiarę. Umówił się z mężczyzną na nocną "randkę" w parku... i spuścił łomot.Pobity mężczyzna trafił do szpitala, a potem zeznawał na komisariacie. Na razie media nie podają jak dalej potoczyła się historia brazylijskiego Spider-Mana oraz czy rzekomemu pedofilowi postawiono zarzuty.

źródło: atribuna.com.br
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun

TRAGEDIA W TATRACH

ANETA OLENDER 0 0"Ludzie mają to gdzieś". Demontaż krzyża na Giewoncie to absurd, problem tkwi gdzie indziej
0 0Dzieci, dwie kobiety i Czech. Wiadomo, kim były osoby, które zginęły w Tatrach