Rozmowy Sekielskiego z żoną na Facebooku to czyste złoto. Miło ogląda się taką relację

Tomasz i Anna Sekielscy stanową udany duet nie tylko w życiu, ale i przed kamerą.
Tomasz i Anna Sekielscy stanową udany duet nie tylko w życiu, ale i przed kamerą. Zrzut ekranu z Facebook.com / Sekielski
Tomasz Sekielski nie należy raczej do tych ludzi mediów, którzy chowają przed kamerami swoją rodzinę. Wręcz przeciwnie, chętnie występuje np. z żoną, ale robi to na swoich warunkach. Od roku nagrywa z nią na YouTube i Facebooku wspólną audycję, w której poruszają różne tematy społeczne i polityczne. Efekt ich pracy jest lepszy od wielu profesjonalnych programów publicystycznych.


Tomasz Sekielski i jego żona Anna od paru lat mieszkają na Podlasiu. To tam wspólnie z dziećmi: Julią i Łukaszem, przenieśli się z Warszawy w 2015 roku. Anna Sekielska jest licencjonowanym przewodnikiem i po zdaniu odpowiednich egzaminów uzyskała możliwość oprowadzania ludzi po tym regionie Polski.

Rodzina Sekielskich nie często pojawia się "na ściankach", ale czasami się to zdarza. Dziennikarz wraz z żoną i dziećmi wzięli udział też w kilku inicjatywach charytatywnych, m.in. dla fundacji Anny Dymnej.

Ale absolutnym fenomenem jest wspólna audycja Tomasza i Anny na YouTube i Facebooku, którą małżeństwo prowadzi już od roku. "Sekielski Sunday Night Live" cieszy się coraz większą popularnością internautów i to widać w postaci polubień i udostępnień, których z odcinka na odcinek jest coraz więcej. Dziennikarz zaprasza do programu różnych gości: polityków, aktorów. Czasami sam staje przed kamerą i komentuje bieżące wydarzenia polityczne i społeczne w kraju i na świecie. Jednak najciekawiej przebiegają odcinki, w których występuje razem ze swoją żoną. Ich wspólne analizy, okraszone zabawnymi wstawkami z życia rodzinnego, z jednej strony mogłyby być konkurencją dla wielu rasowych programów publicystycznych w telewizji. Z drugiej zaś pokazują wspaniałą i zażyłą relację między nimi. To się po prostu bardzo dobrze ogląda.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!