Dyrektor z TVP zarzuca TVN "nieudolne kopiowanie rozwiązań". Tyle że jest akurat na odwrót

Jarosław Olechowski zarzuca konkurencji, że kopiuje pomysły TVP. Problem w tym, ze taką technologię, jaką chwali się dziś szef TAI, TVN24 stosuje już od lat.
Jarosław Olechowski zarzuca konkurencji, że kopiuje pomysły TVP. Problem w tym, ze taką technologię, jaką chwali się dziś szef TAI, TVN24 stosuje już od lat. Fot. TVP Info
Szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski zarzucił na Twitterze stacji TVN, że ta rzekomo nieudolnie kopiuje najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, jakie wykorzystuje TVP. Problem w tym, ze TVN od lat wykorzystywało już podobną technologią, którą TVP dopiero teraz zaczyna się chwalić.


"Nadal TVN24 próbuje kopiować rozwiązania ze studia TVP Info - najnowocześniejszego w Europie. Ale jak widać robicie to Państwo dość nieudolnie" – napisał na swoim Twitterze Jarosław Olechowski, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. I nic dziwnego, telewizja państwowa zainwestowała spore pieniądze ostatnimi czasy, by pokazywane treści były bardziej efektowne wizualnie. I są. Problem w tym, że jak zauważyli niektórzy internauci, to co w TVP traktowane jest na równi z wynalezieniem koła, prochu i lądowania na Księżycu, w studio TVN24 funkcjonuje od dłuższego czasu. Już w 2012 roku w TVN24 na ścianie była zakrzywiona ściana projekcyjna, a grafiki 3D prezentowano na przykład w czasie wyborów w 2015 roku.

Nie przeszkadza to jednak Jarosławowi Olechowskiemu w umniejszaniu jakości przekazu w TVN24. Internauci mają jednak na ten temat swoje zdanie. Jedni przypominają, że techniczne wodotryski to jedno, a jakość programu to drugie. Inni pocieszają szefa TAI, że w TVP przynajmniej "paski grozy" są nie do podrobienia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
#SkuteczniePosprzatane 0 0Znamy wyniki akcji #SkuteczniePosprzatane. Organizatorzy przygotowali ogromną niespodziankę
NSC 0 0National Sales Congress po raz trzeci na Narodowym. Motyw przewodni ma wiele wspólnego ze sportem

TYLKO W NATEMAT

0 0"Znajomi mi wyjaśnili". Kaczyński popłynął mówiąc o dzieciach – lekarka obala jego teorię
0 0Kaczyński cieszy się, że gonimy Niemców. Ale powołuje się na raport, którego nie zrozumiał
0 0Borys Szyc wspaniały, tylko film słaby. Widziałem "Piłsudskiego" i czuję się znieważony
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców