Niespotykane na co dzień atrakcje i bezpłatny wstęp. Tak popularny park wodny świętował ten dzień

Park Wodny Warszawianka, najpopularniejszy park wodny w Warszawie przygotował z okazji Dnia Dziecka niespotykane na co dzień atrakcje i upominki
Park Wodny Warszawianka, najpopularniejszy park wodny w Warszawie przygotował z okazji Dnia Dziecka niespotykane na co dzień atrakcje i upominki Materiały prasowe
To już tradycja, że w okolicach Dnia Dziecka nie tylko rodzice są tymi, którzy myślą o tym, jak sprawić, by to święto było wyjątkowym dniem dla ich pociech. Również w tym roku najróżniejsze instytucje tak państwowe, jak i prywatne, zorganizowały dla najmłodszych szereg pozadomowych atrakcji. Ten dzień uczcił też Park Wodny Warszawianka.


Najpopularniejszy park wodny w Warszawie i jeden z najwyżej ocenianych obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce każdego dnia otwiera swoje podwoje przed młodymi pływakami. Z okazji Dnia Dziecka przygotował jednak dla małych amatorów wodnych szaleństw niespotykane na co dzień atrakcje i upominki.

Podczas zeszłorocznej edycji zarządzany przez Mokotowską Fundację Warszawianka aquapark odwiedziło prawie 700 dzieci. W tym roku frekwencja również dopisała. Tym bardziej że w Dzień Dziecka, który w parku odbył się 2 czerwca w godz. 11:00-15:00, wstęp dla dzieci do lat 16 był bezpłatny.
W ramach obchodów ustanowionego dla najmłodszych święta kierownictwo najbardziej znanego w stolicy Polski aquaparku postanowiło przede wszystkim wzbogacić infrastrukturę swojej popularnej pływalni. Przez cały dzień w hali basenowej był wystawiony 40-metrowy wodny tor przeszkód przeznaczony dla dzieci oraz dorosłych.

W obiekcie przy ul. Dominika Merliniego 4 na Mokotowie odbyły się też konkursy, w których można było wygrać gadżety przeznaczone dla młodych gości Warszawianki. W zaplanowanych na 2 czerwca godzinach zorganizowano także wyścig kajaków. Na te zawody zarezerwowano basen o długości 50 metrów.


Organizatorzy tegorocznego Dnia Dziecka w Wodnym Parku zapewnili też odpowiednią do okoliczności oprawę. Poza wodnym torem przeszkód w aquaparku zagościła fotobudka, w której można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Imprezę poprowadził DJ.
Dzieci, które pasję dzielą między pluskanie w basenie a naukę tańca, miały dodatkowy powód, by 2 czerwca odwiedzić z rodzicami mokotowski park wodny. W harmonogramie na ten dzień przewidziano bowiem zajęcia aqua zumby, która stanowi połączenie fitnessu w wodzie z tańcami latynoamerykańskimi.

Jak co dzień otwarte były wszystkie strefy Warszawianki – basen olimpijski, baseny rekreacyjne, baseny do nauki pływania, zjeżdżalnie, jacuzzi oraz sauny, a także strefa spa i funkcjonująca od stycznia tego roku siłownia. Więcej informacji o nowościach Wodnego Parku Warszawianka można znaleźć na jego oficjalnej stronie.

Artykuł powstał we współpracy z Wodny Park

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0W Polsce tego filmu ludzie boją się jak ognia. Widziałem "Malowanego ptaka" i już wiem dlaczego

POLECAMY

HYDEPARK 0 0Maciej Stuhr kończy 44 lata. I właśnie z tej okazji dał bardzo szczery wywiad
0 0Tak się rozjeżdża konkurencję. Po takiej zapowiedzi serwisu Disney+ Netflix może się bać

TRAGEDIA W WARSZAWIE

FELIETON 0 0Ilu ludzi ma jeszcze zginąć na pasach? Posłowie, przestańcie się bać kierowców!
X-lander 0 0Złożysz go jedną ręką. Mamy cenią go za wielofunkcyjne zastosowanie
PSSB 0 0Konsultanci sprzedaży bezpośredniej. Kim są osoby działające w tej rozwijającej się branży?
POLECAMY 0 0Tak Kaczyński traci władzę. Po wyborach dostał dwa potężne ciosy