Putin został ojcem? Jego rzekoma partnerka urodziła bliźnięta na oddziale dla VIP-ów

W 2014 roku prezydent Rosji rozstał się ze swoją długoletnią żoną Ludmiłą.
W 2014 roku prezydent Rosji rozstał się ze swoją długoletnią żoną Ludmiłą. Fot. Robert Kowalewski / Agencja Gazeta
Jak podają zagraniczne media, mistrzyni olimpijska w gimnastyce artystycznej Alina Kabajewa urodziła bliźniaki. Mówi się, że 36-latka jest partnerką prezydenta Rosji Władimira Putina.


Według rosyjskich mediów, Kabajewa urodziła dwóch chłopców w moskiewskim szpitalu na czwartym piętrze, przeznaczonym dla VIP-ów. Ponoć specjalnie dla wygody byłej gimnastyczki na początku miesiąca przeniesiono stamtąd wszystkich pacjentów.

Dziennikarz śledczy Sergei Kanev, który ma kontakty w rosyjskim wywiadzie, poinformował o tym, że partnerka prezydenta urodziła bliźnięta poprzez cesarskie cięcie. Z doniesień brytyjskiej gazety "Daily Mail" wynika, że funkcjonariusze federalnej służby bezpieczeństwa zostali wprowadzeni wcześniej do szpitala, gdzie przeczesali każdy kąt.

"Połowa personelu medycznego została usunięta z porodówki”  – powiedział dziennikarz. Kluczową rolę w odbieraniu porodu miał odegrać znany włoski lekarz. Jego imienia jednak nie zdradzono.

Pierwsze pogłoski dotyczące związku Putina z Kabajewą pojawiły się ponad 10 lat temu. Plotek nie potwierdził zarówno Kreml, który wiele razy dementował te doniesienia, ani olimpijska mistrzyni.

Co ciekawe, holding medialny NMG, na którego czele stoi Kabajewa, nie poinformował o narodzinach bliźniąt. Popularna gazeta "Moskowskij Komsomolec" opublikowała natomiast na swojej stronie internetowej artykuł o dzieciach gimnastyczki, który następnie w tajemniczych okolicznościach zniknął.


źródło: "Daily Mail"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...