19-latek minął Neymara efektownym zwodem. Gwałtowna reakcja gwiazdora

19-latek ośmieszył Neymara na treningu reprezentacji Brazylii. Gwiazdorowi PSG puściły nerwy.
19-latek ośmieszył Neymara na treningu reprezentacji Brazylii. Gwiazdorowi PSG puściły nerwy. Fot. Twitter.com / FOX Sports Brasil
Neymar lubi być w centrum uwagi na boisku, i często popisuje się zagraniami, którymi potem długo zachwycają się kibice. Tym razem gwiazdor musiał uznać wyższość młodszego kolegi. 19-latek efektownym zwodem minął Neymara, ale błyskawicznie został sprowadzony na ziemię. I to dosłownie.


Reprezentacja Brazylii przygotowuje się do turnieju Copa America. Podczas jednego z treningów w Granja Comary doszło do zaskakującej sytuacji, kiedy w centrum uwagi znalazł się 19-latek Weverton Guilhere.

Jeden zwód i...
Młody zawodnik dostał piłkę przy linii bocznej boiska w czasie wewnętrznej gry. Przyjął futbolówkę, i efektownym zwodem minął stojącego obok i szykującego się do odbioru Neymara. Piłka przeleciała między nogami gracza Paris Saint-Germain.

Jak zareagował Neymar? Piłkarz był wyraźnie niezadowolony z przebiegu sytuacji i… powalił swojego młodszego kolegę na ziemię. Wszystko uwieczniono na nagraniach, które błyskawicznie zyskują popularność w sieci. Zobaczcie, co z Neymarem zrobił 19-letni reprezentant Brazylii. I jak po chwili odpłacił mu się bardziej doświadczony piłkarz PSG.

A tutaj jeszcze krótki filmik z innej perspektywy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...