Dla niektórych są najgorszą torturą. Diabelskie młyny potrafią osiągać diabelskie wysokości

Zdjęcie wykonane smartfonem Huawei P30 Pro.
Zdjęcie wykonane smartfonem Huawei P30 Pro. Fot. na:Temat
Ten na zdjęciu ma "zaledwie" niecałe 65 metrów. "Wystarczy" - stwierdzą ci, którzy w wesołych miasteczkach zajmują się głównie pochłanianiem kolejnych porcji waty cukrowej, a rozrywkę, polegającą na wznoszenie się na duże wysokości i kręcenie w kółko, postrzegają w kategoriach przyjemności co najmniej wątpliwej.


Na tych, którzy w wesołych miasteczkach mogliby się kręcić cały dzień, i to dosłownie, Wiener Riesenrad raczej nie zrobi dużego wrażenia. Co innego Singapore Flyer, z którego w trakcie półgodzinnego obrotu można podziwiać całą niesamowitą panoramę tego miasta-państwa. Dobrze przeczytaliście: przejażdżka trwa 30 minut, bo i wysokość na którą trzeba się wznieść jest imponująca: 165 metrów.

To jednak nie Singapore Flyer zajmuje wysokościowe pole position. Najwyższym diabelskim młynem na świecie jest obecnie High Roller stojący w Las Vegas. Swój singapurski odpowiednik wyprzedza o 2,7 m i o kilka długości, jeśli chodzi o poziom rozrywki, jakiej można doświadczyć w trakcie przejażdżki. W wagonikach High Rollera odbywają się na przykład warsztaty jogi lub degustacje czekolady.

#Huawei #P30Pro #FotografiaNaNowo

Partnerem artykułu jest Huawei.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"