Suski wybił żenadometr w kosmos. Wrzucił do sieci obrazek, którego Schetyna i Biedroń długo mu nie zapomną

Marek Suski wrzucił na Twittera homofobiczne zdjęcie z Grzegorzem Schetyną.
Marek Suski wrzucił na Twittera homofobiczne zdjęcie z Grzegorzem Schetyną. Fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta
Marek Suski – parlamentarzysta, szef gabinetu premiera i jak się okazuje, rasowy homofob. Polityk wrzucił na Twittera "zabawne" zdjęcie z Grzegorzem Schetyną w pełnym make-upie i zasugerował, że w taki sposób będzie mu łatwiej zyskać przychylność Roberta Biedronia. Suski swojego wpisu nie skasował, ale jak zobaczy komentarze pod nim, to pewnie to zrobi.


"Internauci znaleźli dla POstKOmuny receptę na PiS. A oto rada dla Schetyny, jak poprawić swoje szanse na rozmowach u Biedronia. Przydałaby się jeszcze jakaś gustowna torebka" – napisał Suski na Twitterze. Miało pewnie wyjść śmiesznie, wyszło żenująco.

Na dołączonym do tweeta zdjęciu widzimy Grzegorza Schetynę z pomalowanymi oczami i ustami oraz przypudrowanymi policzkami. W zasadzie nic więcej nie trzeba komentować. Poniżej przedstawiamy oryginalny tweet, ale ponieważ w redakcji wciąż chcemy wierzyć, że Suski go jednak usunie, na końcu udostępniamy jeszcze zrzut ekranu z tweetem.Internauci w komentarzach pod jego tweetem właściwie jednym chórem go potępili. Oczywiście znaleźli się też obrońcy, ale byli w mniejszości. Swoją drogą jednym z nich jest… Krystyna Pawłowicz. "Bardzo się cieszę, że pan minister wrócił na Twittera. Od razu jest weselej" – napisała.Niemniej krytyków jest więcej. "Panie Marku, jakie to niskie", "Jest mi tak po prostu, po ludzku wstyd, że tacy jak pan reprezentują mnie w rządzie", "Słoma z każdej strony wyłazi" – to niektóre z komentarzy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...