A może w tym roku nie nad morze? Oto dlaczego Mazury to genialna opcja na wakacje

Zdjęcie wykonane smartfonem Huawei P30 Pro.
Zdjęcie wykonane smartfonem Huawei P30 Pro. Fot. naTemat.pl
Każdy ma takich znajomych: rok w rok, mniej więcej od lutego zaczynają cię urabiać "na łódkę". A że niespecjalnie lubicie się bujać, spanie na mikroskopijnej koi też do was specjalnie nie przemawia, sukcesywnie odmawiacie. I być może popełniacie największy wakacyjny błąd.


Kraina tysiąca jezior ma do zaoferowania znacznie więcej, niż tylko szanty w portowym barze. Jeśli region ten nigdy wcześniej nie znajdował się w waszej wakacyjnej orbicie, czas to zmienić.

Poza powodami czysto obiektywnymi, takimi jak dobra baza wypoczynkowa, świetnie przygotowane kąpieliska, masa atrakcji (i nie mówimy tylko o Pikniku Country), Mazury potrafią zachwycić swoim pięknem. Po prostu.

Zauroczenie to można porównać do pierwszej wizyty w Bieszczadach. Mazury znają podobne triki: mają swoje wolne od turystów zaułki, dają pole do "zgubienia się", są gościnne dla zwierzaków (jeśli marzycie o potkaniu z dzikim koniem, to tylko tutaj).

Mazury to tajemnica, którą każdy powinien odkryć na swój sposób. I nie dać sobie wmówić, że perspektywa mostka kapitańskiego jest jedyną słuszną.

#Huawei #P30Pro #FotografiaNaNowo

Partnerem artykułu jest Huawei.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"